Petra

Petra z Robinsonova ostrova po návratu do hry: Řekla, co bylo dál!

Petra z Robinsonova ostrova po návratu do hry: Řekla, co bylo dál!
Zdroj: TV Nova

Soutěžící ze show Robinsonův ostrov Petra Palusková se v posledním díle pořadu vrátila zpět do kmene Mayon. Petra byla několik dní v nemocnici, lékaři ale rozhodli, že se může do kmene vrátit. Už na kmenové radě Mayonu bylo jasné, že ji soutěžící rozhodně nevítají s otevřenou náručí.

Petra teď prozradila, jak to vypadalo, když se s ostatními členy kmene vracela na ostrov. "To bylo úplně strašný. Sedla jsem si do lodě. Podívala jsem se na ně a úplně jsem viděla ty nenávistné tváře: ´Co ty tady děláš? Ty už máš být dávno pryč! Teď máme zase znovu bojovat s tebou? Proč tu máme zase někoho navíc?´" říkali si podle Petry ostatní soutěžící.

Kmen Mayon od chvíle, kdy Petru lékaři museli převézt do nemocnice, doznal velkých změn. Na kmenové radě postupně vyloučili Radovana a Zdeňka. Do hry se ale vrátila policistka Tereza, kterou nevědomky přivedl zpět Jakub, když si na dražbě vybral žolíka.

Zdálo se, že s Petrou už ostatní soutěžící příliš nepočítali. Z toho, že teď mají navíc dalšího soupeře, moc nadšení nebyli. Petra je navíc naprosto nevypočitatelná. Na předchozích kmenových radách ukázala, že se rozhoduje na základě momentálního hnutí mysli a nedá se s ní příliš počítat do žádných aliancí.

Související obsah

Jak se Petra s nehostinným prostředím vyrovnávala, popsala v rozhovoru pro oficiální web soutěže. Video s Petrou najdete ZDE. Poslední epizody Robinsonova ostrova a bonusová videa, kupříkladu pořad Jak to vidí Robinsoni, najdete na portále Novaplus.cz
 
ČTĚTE TAKÉ:
PROČ??? Robinsonka Lucie se vdala! Manžel ji požádal o ruku v neuvěřitelném termínu

Jak přežít na pustém ostrově? Soutěžící z Robinsonova ostrova to nemají jednoduché

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události