Ztráta

Smutný osud Eriky: Kamarádku jí srazilo auto, další zabil vlak!

Smutný osud Eriky: Kamarádku jí srazilo auto, další zabil vlak!
Zdroj: facebook

Obrovský smutek teď prožívají přátelé a rodina dvou dívek, které srazil vlak na Litoměřicku. Mezi nimi je i Erika, která se musí vyrovnávat už s druhou ztrátou za několik měsíců. Přátelila se totiž i se Žanetou, kterou v Anglii srazilo auto. Ze ztráty kamarádek se vyznala na sociálních sítích.

"Co bych za to dala, abych tě mohla zas vidět! Chybíš, broučku můj malinkej. Bez tebe je to na nic, nikdy na tebe nezapomenu," věnovala Erika na sociální síti vzkaz přítelkyni, kterou v sobotu srazil na Litoměřicku vlak.

Podle svědků, kteří promluvili pro TV Nova, chtěla dvojice dívek spáchat sebevraždu. "Viděl jsem, jak jdou dvě holky, pak jak troubí vlak dlouho a brzdil. Pak už jsem viděl jen strojvedoucího, jak se drží za hlavu," popsal muž nehodu, které přihlížel. Další svědectví čtěte zde.

Není to však první smrt blízké kamarádky, se kterou se musela Erika letos vypořádat. Přátelila se také s 11letou Žanetou, která zemřela po srážce v anglickém Oldhamu. Na Silvestra ji spolu se sestřenicí Helenou srazilo auto a řidič ujel. Žanetku převezli do nemocnice, tam ale po dvou dnech zemřela.

 

Související obsah

Ani po více než třech měsících ale není bolest ze ztráty menší. "Lásko naše dokonalá, proč jsi nás opustila? Každý má své přání a já mám jedno velké - aby ses nám vrátila. Navždy budeš naše princezna," napsala před nedávnem Erika na facebook.

Spolu se Žanetou zemřela i 12letá Helena, zraněním podlehla přímo na místě. Řidiče, který od nehody spolu s trojicí kamarádů ujel, brzy vypátrala policie. U soudu se ke všemu přiznal, i přesto tvrdil, že smrt dívek nezpůsobil a je nevinný. Při dalším jednání vinu připustil. Více o případu čtěte zde.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz