Muzeum

Žena chce otevřít muzeum vagíny, nabídne i ochutnávku dortíků

Žena chce otevřít muzeum vagíny, nabídne i ochutnávku dortíků
Ženské tělo. Ilustrační foto Zdroj: tvnoviny.sk

Mladá Youtuberka se rozhodla, že otevře první muzeum na světě věnované ženské vagíně. Představí tam její historii i vnímání, ale součástí má být také pojednání o sexuálním násilí nebo o ženské obřízce. Návštěvník bude moci ochutnat i vaginální dortík či košíček.

"Zjistila jsem, že existuje muzeum penisu na Islandu, což je fakt skvělý, ale bohužel není nikde na světě podobné místo věnované vagině. Byla jsem z toho zklamaná, tak jsem se rozhodla udělat vlastní muzeum," oznamuje Florence Schechter na zveřejněném videu.

Mladá Youtuberka Florence Schechter měla pocit, že jí na světě něco chybí. Po dlouhém uvažování zjistila, že nikde na světě není žádné muzeum o ženské vagině a sexualitě. Rozhodla se tedy, že to napraví a postaví na tom vlastní business, uvedl portál Independent.

Podle jejich představ musí muzeum představovat historii vagíny, její vnímání v různých kulturách, ale třeba i vědecké pojednání. Součástí bude také exkurze do ženské sexuality, pojednání o antikoncepci, nebo zákonná úprava intimního styku.

Nebudou však chybět ani pikantnější témata, jako je sexuální násilí, ženská obřízka, či feminismus. Youtuberka také plánuje otevřít obchod s vaginálními dárky, ať si pod tím návštěvník může představit cokoliv. Pro navození takřka dokonalého zážitku pak lidé zajdou do tematické kavárny, kde ochutnají vaginální dortíky a košíčky. Mladá žena neuvedla, jakou budou mít příchuť…

Související obsah

Florence Schechter si však uvědomuje, že otevření muzea bude velmi drahé a je podle ní těžké odhadnout, co si konkrétně lidé oblíbí. Proto se rozhodla udělat vlastní průzkum. Své podporovatele prosí o finanční podporu a radu.

mk, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz