Sexuální praktiky

Sexuální příručka byla přes 250 let zakázána! Podívejte se proč

Sexuální příručka byla přes 250 let zakázána! Podívejte se proč
Zdroj: Profimedia

Sexuální příručka, která byla více než 250 let zakázána, jde do dražby. Ženy jsou v ní popisovány jako sexuální predátorky, muži jako poslové božího daru. Obsahuje především rady, jak mít lepší sex či co dělat pro to, aby se páru narodilo vysněné dítě.

Příručka byla zakázána až do 60. let minulého století, protože obsahovala popisy sexuálních aktů a ilustrace nestvůr, které měly vzejít ze soulože se zvířaty. Manuál půjde na konci března do dražby, předpokládá se, že kupec za ni dá alespoň tři tisíce.

Autor mimo jiné nabádá, aby se milenci při souloži zdrželi jakýchkoliv představ. Ženy mají na svého muže pohlížet s respektem a vážností, jinak se narodí ošklivé děti "s chlupatými a obrovskými rty i křivými ústy", cituje portál Daily Mirror.

"Příručka označuje muže za 'div světa, kterému všechny pozemské věci podléhají'. Ženy jsou naopak vykresleny jako náchylné ke zvýšené sexuální aktivitě," uvedl odhadce knižních hodnot Jim Spencer.

 

"Když ženy dosáhnou puberty, jejich přírozené pudy se začnou projevovat a krev se jim rozpálí, což stoupá do hlavy. Pokud pak jí tučná, těžká a kořeněná jídla, rozpaluje se víc a víc," stojí údajně v knize. Muži mají jíst hodně masa, vajec, knedlíků, zázvoru nebo řepky, aby měli zdravé sperma.

Související obsah

Manuál obsahuje také doporučení, co dělat, aby se narodila holčička či chlapeček. Pro dceru má žena po sexu ležet na levém boku, pro syna na pravém. Chlapci se nejlépe plodí, když je Slunce ve znamení lva a Měsíc v panně, štíru či střelci. Holčičky mají vznikat, když je Měsíc na ústupu, ve vahách nebo vodnáři.

Poprvé kniha vyšla v Londýně v roce 1684 pod dlouhým názvem "Aristotelovo dílo zkompletované ve dvou částech, první obsahující tajemství generace". Aukční síň Hansons bude dražit vydání z roku 1720.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Ve 41 letech je stále PANIC. Neuvěříte, proč nechtěl doteď sex!

NECHUTNÉ: Žvýkáte před sexem žvýkačku? Až zjistíte, co to způsobuje, už to neuděláte!

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Švýcarsko omezilo vstup do země pro Čechy

Od sobotní osmé hodiny večer omezilo Švýcarsko vstup Čechů do země bez ohledu na očkování. "Čeští občané s trvalým pobytem ve Švýcarsku musí při vstupu do země předložit test a nastoupit desetidenní karanténu. O zpřísnění pravidel Švýcarsko bohužel dopředu neinformovalo," uvedl ministr zahraničí v demisi Jakub Kulhánek (ČSSD).

Píše se na Deník.cz