Rakovina

Daniela odmítla chemoterapii, obětovala tak život pro syna!

Daniela odmítla chemoterapii, obětovala tak život pro syna!
Zdroj: facebook

Danielle milovala život a se svým manželem se těšila na příchod syna. Vše se ale jednoho dne hrozivě zvrtlo, lékaři totiž mladé blondýnce našli rakovinotvorné znaménko. V té chvíli si musela vybrat - buď ona, nebo dítě.

Danielle Janofsky se v květnu 2015 od základu změnil život, lékaři jí totiž na těle objevili nebezpečné znaménko, píše britský Mirror. Odstranili ho, žena pravidelně docházela na kontroly a všechno se zdálo být pořádku. Záhy nato otěhotněla s druhým dítětem.

Jenže v šestém měsíci ji překvapily bolesti břicha a od lékařů přišla krutá zpráva. Zjistili, že má typ rakoviny kůže, která se rychle šíří do orgánů. Chemoterapie by ohrozila dítě a Danielle si musela vybrat mezi svým a synovým životem.

Rozhodla se pro syna, porodila ho císařským řezem 24. února. O tři dny později zemřela v náručí svého manžela Maxe. "Moje nejdražší Danielle byla úžasná osobnost. Chytrá. Vtipná. Milující. Kdyby ji láska mohla zachránit, žila by sto let," napsala její zlomená matka Barbara na facebook.

Související obsah

Daniellin inspirativní příběh dojal tisíce lidí. Vnitřní síla a nesobecká láska zachránila jejího malého synka Jacka. Jednou, až vyroste a pochopí, co se stalo, bude vědět, že jeho maminka byla úžasná a odvážná žena. Milovala ho víc než vlastní život.

ČTĚTE TAKÉ:

RAKOVINA: kompletní přehled preventivních vyšetření

DOJEMNÉ: Žena překonala rakovinu, teď ukázala tělo plné jizev

Jiří Pomeje poprvé promluvil o rakovině hrtanu! Jeho drsné rozhodnutí možná nepochopíte

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz