Denisa Grossová

Denisa Grossová v tropickém ráji: Potápění a dobrodružné výpravy

Denisa Grossová se svým přítelem Robinem Puškášem si rozhodně umí užívat života! O jejich společné dovolené v Thajsku, kterou dal Robin své milované jako dárek, jsme vás už informovali a viděli jste fotky. Tentokrát ale zamilovaný pár poskytl exkluzivně portálu TN.cz video z potápění a dronování v Thajsku a na Similiánských ostrovech.

Denisa Grossová a Robin Puškáš opět ukazují, jak může být život krásný. Stačí se nebát a jít si za tím, co má člověk rád. Dcera tragicky zesnulého expremiéra Stanislava Grosse Denisa a její přítel Robin oba rádi fotí (on se tím dokonce živí) a natáčí videa.

Svou společnou vášeň si užívali i na krásné dovolené v Thajsku, kam nezapomněli vzít dron vybavený kamerou. A to, co natočili, opravdu stojí za to. Výsledkem je krásné skoro 6minutové video, na kterém jsou zachyceny jak krásy ostrova, tak krásy mladé Denisy, ale také samotné Thajsko se svými obyvateli.

Celé video je společným dílem Robina a Denisy a je tedy vidět, že kromě focení se tento mladý pár začíná pouštět i do sféry "pohyblivých obrázků." A jak to tak vypadá, jde jim to náramně. Výsledek jejich práce můžete posoudit sami – video najdete pod titulkem článku.

Související obsah

A jestli se chcete podívat, jak to vypadá, když Denisa Grossová v ateliéru fotí spoře oděnou dívku, tak se podívejte na Robinův kanál na portálu Youtube.com zde.

TN.cz

K tématu Denisa Grossová

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz