Matka

Matka pohřbila své dítě zaživa! Našli ho živé po třech dnech!

Matka pohřbila své dítě zaživa! Našli ho živé po třech dnech!
Zdroj: Profimedia

Mladá matka se bála říct rodičům, že porodila své druhé dítě. Novorozence se proto pokusila zbavit - plačícího chlapečka zahrabala do hlíny a přikryla ho dřevem. Záchrana přišla až o tři dny později.

Novorozenec v jihoafrickém městě Paddoc přežil 3 dny v mělkém hrobě, ve kterém ho nechala jeho vlastní matka zemřít. Děťátko pohřbila poblíž pozemku továrny na dřevo, ve které pracuje. Její kolegové uslyšeli tlumený pláč a hledali jeho původ. Z nálezu chlapečka byli v šoku a okamžitě kontaktovali policii. Píše o tom deník The Sun.

"Zaměstnanci hledali pod dřevem a našli chlapečka špinavého od hlíny a písku. Pětadvacetiletá žena pak přiznala, že je dítě její," vypověděl policejní kapitán Geralf. Svůj hrůzný čin vysvětlila tím, že se bála hněvu rodičů, protože porodila už druhé dítě.

Související obsah

Chlapeček jako zázrakem přežil a nyní je v péči lékařů na jednotce intenzivní péče. V nemocnici skončila i jeho matka, ale později byla propuštěna. Případ nyní vyšetřuje policie a ženě hrozí obvinění z pokusu o vraždu.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Princezna Diana měla děsivé tajemství: V zahradách paláce pohřbila novorozeně

Zdrcené matce zemřela její jediná dcera. Mrtvé novorozeně pak odvezla z nemocnice pryč v autosedačce!

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz