Výměna manželek

Smutná zpověď Denisy z Výměny: Řekla, proč dala děti do děcáku!

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl reality show Výměna manželek. Tentokrát se vše točilo kolem jedenáctileté Saši, která trpí poruchou ADHD. To ale není to jediné, co rodinu z Prahy trápí, Denisa má za sebou hodně divokou minulost.

Ve středeční Výměně manželek jste viděli rodinu z Prahy, kterou tvoří Denisa (32), Josef (33), dcera Saša (11) a syn Pepík (1). Na druhé straně jste se seznámili s Gábinou (37), Slávkem (42), synem Vojtou (11) a dcerou Valentýnou (9), kteří žijí ve Vinařicích u Kladna.

Jak žije rodina z Prahy dnes?

Život se rodině po natáčení prý vůbec nezměnil. "Saša se chová pořád poměrně stejně. Má výkyvy nálad, takže některý den je perfektní a jindy to stojí za starou bačkoru," začala vyprávět Denisa. "My jsme do Výměny nešli kvůli nějaké změně, chtěli jsme si jen vyzkoušet, jak to funguje jinde," dodal přítel Josef.

Oba si prý natáčení poměrně užili. "Náhradní manželka byla suprová, rozuměli jsme si ve všem. Žádný problém nebyl," popsal Pepa. Také ve druhé domácnosti si náhradní partneři rozuměli. "My jsem se Slávkem oba usměvaví, trochu mi připomínal mého přítele," podotkla Denisa.

Související obsah

Ve druhé domácnosti by změnila jen pár věcí ohledně dětí. "Děti už jsou velké, takže bych jim dala prostor, aby se samy zaangažovaly do domácích prací," myslí si žena. U Denisy doma musí být řád pevně nastaven, především kvůli Saše. "Děti chodí spát v devět, nejpozději v deset. U nich to bylo jinačí, děti chodily spát později," řekla.

Řeč přišla také na jedno citlivé téma - Denisa se rozpovídala o svých dětech, které žijí v dětském domově. "V mládí jsem nasekala plno chyb, byla jsem zamilovaná do expřítele, se kterým mám čtyři děti. On se pak na mě vykašlal a nechal mě v tom samotnou. Bylo to hrozně těžké, jelikož jsem jedináček, neměla jsem možnost, že bych děti někomu dala, než bych se postavila na vlastní nohy," vysvětlila Denisa.

Hodně jí tehdy pomáhali rodiče, děti ale přesto musela dát do dětského domova a do kojeneckého ústavu, maminka totiž byla vážně nemocná. "Chtěla jsem si je postupně vzít zpět. Dva kluci jsou v kojeneckém ústavu a už je u nich návrh na pěstounskou péči, protože jsem tam nejezdila tak často, jak bych měla. Kluci si mě nepamatují. Pak jsem tam jezdit přestala," přiznala s tím, že ji to dodnes mrzí. "Jsou to moje děti, Saša si na ně pamatuje, protože je nejstarší, takže o nich často mluví. Chybí jí jak ti z toho kojeňáku, tak z dětského domova, ve kterém vyrůstali," pokračovala žena.

Související obsah

S expřítelem to prý nevyšlo, protože oba byli hodně temperamentní. Často se hádali a děti byly u toho. "Hádky, bitky, policajti - to tam bylo každý den a děti v tom vyrůstaly. V tu chvíli to pro mě bylo jediné řešení, měla jsem malé děti a zůstala jsem na ulici. Bývalý partner se od té doby o děti nezajímá," dodala. Celkem má Denisa šest dětí - nejstarší Sašu (11), Kubu (8), Míru (5), dvě děti v kojeneckém ústavu mají čtyři a tři roky, nejmladší je Pepík, kterému je rok.

Kdyby se finanční situace v rodině ustálila, neváhala by a vzala by si děti zpátky. "Až se vyřeší situace se Sašou, dostaneme ji oficiálně do péče a najdeme si větší byt, vezmeme si ty dva z dětského domova," řekla Denisa.

S druhou rodinou jsou v kontaktu. Píšou si a dokonce plánují, že se do Vinařic vypraví na návštěvu. "Jsme předběžně domluvení, že k nim pojedeme na grilovačku, nabídli nám, že u nich můžeme přespat," pochlubil se Pepa.

Nestihli jste Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom, TN.cz

K tématu Výměna manželek

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz