Výměna manželek

Gábina z Výměny řekla, co si myslí o Denise a Saše: Toto jim vzkázala

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl Výměny manželek. V této epizodě se hodně řešily děti, malá Saša totiž trpěla poruchou ADHD. To ale nebylo všechno, většina dětí Denisy z Prahy skončila v dětském domově. Co si o tom myslí druhá rodina?

Ve středeční Výměně manželek jste viděli rodinu z Prahy, kterou tvoří Denisa (32), Josef (33), dcera Saša (11) a syn Pepík (1). Na druhé straně jste se seznámili s Gábinou (37), Slávkem (42), synem Vojtou (11) a dcerou Valentýnou (9), kteří žijí ve Vinařicích u Kladna.

Jak žije rodina z Kladna dnes?

Do Výměny šla Gábina s manželem proto, že chtěli vyzkoušet, jak to funguje jinde. "U nás se nic nezměnilo, ale díky Výměně jsem šťastná za to, co mám doma, jak žijeme a jak se máme dobře," vysvětlila Gábina.

"Byla jsem spokojená, že jsem nebyla moc daleko. Byla jsem spokojená s tatínkem Pepou a s bytem jsem se nějak vypořádala. Bylo pro mě překvapením, že jsou čtyři v bytě 2kk," popsala žena své první pocity z druhé rodiny. Pepa podle ní fungoval skvěle, od začátku až do konce spolupracoval. "K malému Pepíčkovi se choval krásně a myslím, že i se Sašou, která je trochu problémová, měl hezký vztah," dodala.

Se Sašou, která trpí ADHD, to občas prý nebylo lehké. "Třeba když přijel štáb, bylo natáčení a chtělo se po ní něco neobvyklého, něco, co nebylo v plánu, tak jsme spolu pár konfliktů měly. Myslím, že se s ní dalo komunikovat, potřebovala by ale větší péči - víc si s ní o těch problémech povídat. Jinak pomáhala, starala se o malého, je samostatná, po Praze se vyznala. Jak má svoje velmi negativní stránky, tak má i hodně pozitivní," myslí si Gábina.

Související obsah

Řeč se stočila také k Denise a ostatním dětem. Denisu za její rozhodnutí dát děti do dětského domova neodsuzuje. "Určitě neměla lehký život, jednoduché dětství, takže bych jí nechtěla dávat za vinu, že má děti v domově. Vím, že chce být lepší mámou. Životní situace u nich musela být vážná, možná je lepší volit tuto cestu, než aby žili na ulici. Držím jim palce, aby dostali děti zpátky," vzkázala. "Myslím si, že Pepa je velkou oporou rodiny. Denisa by si ho měla vážit a dělat všechno pro to, aby spolu zůstali," dodala Gábina.

Na náhradní maminku zavzpomínal i syn Vojta. "První den jsem čekal, že to bude horší. Ale jak se to vyvíjelo, tak už na mě byla hodná," řekl. A co si on myslí o Denisiných dětech? "Přijde mi divný, že má tolik dětí a hlavně by bylo dobrý, kdyby je všechny měla u sebe v péči."

Středeční díl oblíbené reality show Výměna manželek si můžete pustit na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

ČTĚTE TAKÉ:

VÝMĚNA MANŽELEK! Jak žijí vyměněné manželky dnes?

mom, TN.cz

K tématu Výměna manželek

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz