Domácí

Muž z Prahy kvůli fotce strčil ruce do klece se lvem, ten neváhal!

Muž z Prahy (49) využil pravděpodobně nepozornosti majitele soukromé zoologické zahrady v Chlumci nad Cidlinou, překonal bezpečnostní opatření, strčil ruce skrz mříže a chtěl si vyfotit lva pustinného. To se ale ohromnému zvířeti moc nelíbilo, samec jménem Max na muže zaútočil.

V pátek krátce před polednem vyjížděli policisté k netradičnímu případu. V soukromé zoologické zahradě v Chlumci nad Cidlinou napadl lev pustinný muže z Prahy.

"Dnes dopoledne naše posádky zasahovaly u muže pokousaného lvem," potvrdila záchranná služba Královéhradeckého kraje na sociální síti.

Muž podle policejní mluvčí Lenky Burýškové pravděpodobně využil nepozornosti majitele, přelezl asi metrový plůtek a přešel travnatou plochu, za kterou se nacházela klec se lvím samcem jménem Max a jednou samicí.

"Zde prostrčil skrz mříže ruce s fotoaparátem a chtěl si lva vyfotit. Toto gesto se však lvu nelíbilo natolik, že na muže zaútočil. Při napadení utrpěl muž zranění, které si vyžádalo lékařskou pomoc," přiblížila okolnosti případu Lenka Burýšková.

Související obsah

Potrhaný muž byl kvůli zraněním převezen do nemocnice. Okolnosti případu nyní vyšetřují policisté.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz