Tvoje tvář má známý hlas 3

Tvář jde do finále: Komu utekl postup do TOP 4 o jediný bod?

V předposledním díle show Tvoje tvář má známý hlas se rozhodovalo o tom, kteří čtyři soutěžící se v posledním finálovém díle utkají o celkové vítězství. Před semifinále měli ještě šanci na finálovou účast všichni soutěžící. Po posledním dílu ale už je jasno.

Vítězství v semifinále oslavil nakonec Milan Peroutka, i když získal stejně bodů jako Táňa Vilhelmová (o vítězi musely rozhodnout jen body od porotců a těch získal více Milan). A právě vítězství posunulo Milana Peroutku na celkové čtvrté místo, ze kterého prošel do finále.

Tatiana Vilhelmová si jako LunchMoney Lewis vyzpívala stejný počet bodů jako Milan Peroutka, ale od poroty dostala méně než on, takže se musela spokojit s druhým místem – jistě jí to ale nemrzí, protože před finále je na průběžném prvním místě!

Třetí příčku brala sexy Markéta Konvičková, která předvedla skvělou Beyoncé a do finále se také podívá – celkově je zatím na druhém místě o pouhých pět bodů za vedoucí Táňou.

Čtveřici finalistů doplňuje ještě Martha Issová, která díky písni Nechte zvony znít od Marty Kubišové, skončila v tomto díle na pátém místě, ale v celkovém pořadí drží zatím bronzovou příčku a ve finále tedy ještě také zabojuje o vítězství. O pořádné smůle může mluvit Martin Dejdar, kterému utekl postup do finále o jediný bod!

Výsledky 11. dílu (semifinále)
1) Milan Peroutka (A. Bocelli / S. Brightman – Time to say goodbye) - 36
2) Tatiana Vilhelmová (LunchMoney Lewis – Bills) - 36
3) Markéta Konvičková (Beyoncé – Love On Top) - 35
4) Martin Dejdar (Joe Cocker – You are so beautiful) - 29
5) Martha Issová (Marta Kubišová – Nechte zvony znít) - 20
6) Adéla Gondíková (Ottawan – Hands Up) - 13
7) Ondřej Ruml (Dr. Alban – Itś My LIfe) - 9
8) Aleš Háma (Chubby Checker – Let´s twist again) - 6
 

Je tedy jasné, že z boje o celkový triumf vypadli Martin Dejdar, Ondřej Ruml, Adéla Gondíková a Aleš Háma. Ale nezoufejte, ani o ně ve finále nepřijdete. Všichni se představí se speciálních duetech a bude se na co dívat!

Celkové výsledky před finále
1) Tatiana Vilhelmová – 284
2) Markéta Konvičková – 279
3) Martha Issová – 274
4) Milan Peroutka – 256

______________________
5) Martin Dejdar – 255
6) Ondřej Ruml – 243
7) Adéla Gondíková – 229
8) Aleš Háma – 204

Kdo byl podle vás v semifinálovém díle nejlepší? Hlasujte v anketě v úvodu článku!
 

Velké finále Tváře můžete sledovat v neděli 14.5. ve 20:15 na TV Nova po Televizních novinách.

Vše o Tváři včetně informací ze zákulisí najdete zde.

Celé díly si můžete přehrát zde.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman zamítl vstup Čechů do ukrajinské armády

Prezident Miloš Zeman zamítl žádost 11 Čechů o vstup do ukrajinské armády. Důvodem pro zamítnutí byla zpráva ministerstva obrany, které prezidentovi nedoporučilo povolit těmto Čechům odchod. Zeman už dříve povolil vstup do ukrajinských ozbrojených sil 103 Čechům. Zdůraznil však, že není možné udělit plošné povolení.

Krátká zpráva

Vznik nového stanového městečka

V Praze vznikne nové stanové městečko pro uprchlíky z Ukrajiny s kapacitou pro 150 lidí. Vznik městečka naplánoval pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) spolu s ministrem vnitra Vítem Rakušanem (STAN). Městečko má vyrůst na zasíťovaném pozemku České pošty v Malešicích. První uprchlíci se tam budou stěhovat 31. května.

Píše se na Deník.cz