Video

Dva Čechy na kole naháněl medvěd! Vše zachytila kamera

Mladí Češi o víkendu sjížděli nejdelší trasu pro cyklisty na Slovensku. Na tuhle jízdu zřejmě nikdy nezapomenou - připojil se k nim medvěd!

Češi vyrazili zahájit sezónu do oblíbeného parku pro bikery Malinô Brdo na Slovensku. Když sjížděli kopec, do cesty jim vběhl medvěd.

Zvíře se připojilo k cyklistovi, který jel první - medvěd za ním rychle utíkal. Po chvíli se však zřejmě rozhodl vzdát a odbočil z cesty. Mladík, který jel až druhý, celou scénu zachytil na kameru, kterou měl připevněnou na své přilbě.

Cyklisté se podělili o video se zaměstnancem parku a ten s jejich svolením zveřejnil video na YouTube. "Byl to pro ně velmi silný zážitek. Byli trochu otřeseni, ale dostali se z toho. Pak ještě jezdili celý den, jen se více dívali do lesa i na trasu," řekl portálu TVnoviny.sk Dušan.

Související obsah

Muž také vysvětlil, že medvěd určitě neměl v plánu na mladíky zaútočit. Cyklisté údajně zvíře vyplašili, když se páslo. "Dobře, že kluci zastavili, protože kdyby pokračovali, tak by se s ním setkali znovu," dodal Dušan.

Redakce TN.cz kontaktovala autora videa, který celou situaci popsal:" Objevil se tam z ničeho nic. Křičel jsem na kamaráda, kterého pronásledoval, ať zastaví. Po chvíli mě uslyšel. Bál jsem se o něho," řekl Alan Pukowiec.

Mladík byl ze setkání s divokým zvířetem překvapený: "Jezdím do tohoto parku už 9 let. Kopec jsem sjel přibližně 3000 krát a medvěda jsem nikdy nepotkal," tvrdí. Setkání ho však neodradilo. "Beru to tak, že já jsem byl u něho doma. Medvědi byli v lese dávno předtím, než jsem se narodil a budou tam, když už já ani nebudu," uzavřel Alan.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DĚSIVÉ VIDEO: Dívka si natáčela jízdu na snowboardu. Kdyby tušila, kdo stojí za jejími zády, omdlela by hrůzou!

HRDINA, NEBO ŠÍLENEC? Až zjistíte, co tento muž udělal po brutálním napadení medvědem, budete v šoku!

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz