Hlava

Žák (7) tloukl hlavou do zdi, vzali na něj prý obušek a paralyzér!

Žák (7) tloukl hlavou do zdi, vzali na něj prý obušek a paralyzér!
Zdroj: Profimedia

Teprve sedmiletý chlapec skončil v policejních želízkách poté, co ve škole v Dallasu začal znenadání tlouct hlavou do zdi. Podle rodiny je dítě hyperaktivní a školní ochranka proti němu použila násilí. Dítě má prý na těle modřiny od obušku a stopy po paralyzéru. Případem se zabývá policie.

Vedení školy v Dallasu má hodně co vysvětlovat. Škola nyní čelí obvinění za to, že policejní ochranka minulý týden nepřimeřeně zasáhla proti hyperaktivnímu dítěti. Chlapec (7) podle rodinného právníka začal ve třídě tlouct hlavou do zdi a ochranka hledala způsob, jak ho zastavit.

Podle všeho ale nezvolila ten nejlepší. Matka chlapce Apris Odisová novinářům řekla, že její syn trpí syndromem ADHD, tedy poruchou pozornosti s hyperaktivitou, informuje CNN. Problém s Yosiem ochranka řešila tak, že ho přimáčkla k lavici a spoutala mu ruce za zády.

Matce se prý chlapec svěřil i s tím, že incidentu přihlížela ředitelka školy, která mu pak navíc údajně loktem přimáčkla krk. Chlapce vedení školy nechalo převézt do ústavu pro duševně choré, bez vědomí a povolení matky.

Související obsah

Když se k němu po dvou dnech dostala, objevila modřiny (tvrdí, že od obušku). Našly se navíc i stopy po zásahu elektrickým paralyzérem. Okolnosti nyní prověřuje policie. Škola případ odmítá komentovat - údajně kvůli ochraně soukromí žáka.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Další podpora Ukrajiny. Spojené státy pošlou pomoc za 933 miliard korun

Šéf Bílého domu Joe Biden podepsal zákon o poskytnutí pomoci Ukrajině ve výši téměř 933 miliard korun. Vojenská a humanitární podpora je údajně nejvyšším balíkem americké zahraniční pomoci za posledních alespoň 20 let. Spojené státy Ukrajině od začátku války poslaly pomoc zhruba za 1,26 bilionu korun.

Píše se na Deník.cz