Tom Felton

Draco Malfoy je v Praze! Hvězdu Harryho Pottera byste nepoznali

Draco Malfoy je v Praze! Hvězdu Harryho Pottera byste nepoznali
Zdroj: Profimedia

Herec Tom Felton se lidem do paměti vryl jako Draco Malfoy, který ve filmové sérii neustále bojoval s hrdinou Harrym Potterem. Postavou záporáka si zajistil dostatečnou popularitu u režisérů i fanynek. A teď ho můžete potkat i v Praze! I když ho možná nepoznáte...

Od premiéry posledního filmu o kouzelníkovi Harrym Potterovi uplynulo už šest let. Tom Felton se ale stále nezbavil nálepky Draca Malfoye - zákeřného blonďáka, který znepříjemňoval život hlavnímu hrdinovi.

Felton ale od té doby natočil asi desítku filmů, hraje také v oblíbeném seriálu Flash. V současnosti točí další snímek - romantické drama Ophelia, ve kterém zazáří po boku takových hvězd, jako jsou Clive Owen nebo Naomi Watts.

Související obsah

Film Ophelia se připravuje v Praze, a tak se to v centru jen hemží filmovými hvězdami. Třeba Felton si ulicemi metropole vykračuje jen tak - se sluchátky a bez bodyguarda, večer si pak skočí "na jedno" do některé hospůdky.

Jak se od natáčení Harryho Pottera změnil? A co prozradil reportérovi TV Nova, který ho uháněl kvůli rozhovoru? Dozvíte se ve 21:30 v pořadu Prásk!

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz