Zahraničí

Hvězdný herec z Harryho Pottera zkolaboval při golfu. Skončil v nemocnici

Hvězdný herec z Harryho Pottera zkolaboval při golfu. Skončil v nemocnici
Zdroj: Profimedia

Anglický herec Tom Felton (34), představitel rivala hlavního hrdiny z filmů o Harry Potterovi Draca Malfoye, zkolaboval při golfovém utkání celebrit ve Spojených státech. Záchranka ho musela převézt do nemocnice.

Herce Toma Feltona, jehož tvář si diváci nejčastěji spojí s postavou Draca Malfoye ze slavné fantasy série o Harrym Potterovi, postihly během golfového utkání v americkém Wisconsinu zdravotní potíže. Po kolabsu ho převezla záchranka do místní nemocnice k ošetření, uvedl web BBC s odvoláním na organizaci golfových profesionální PGA of America.

K příčině kolabsu ani aktuálnímu zdravotnímu stavu slavného herce nejsou k dispozici žádné bližší informace. Fotografie, které se objevily v médiích, zachycují, jak Feltona na hřišti obklopili další hráči i zaměstnanci areálu a podepírali ho. Poté ho naložili na vozík, který ho odvezl ze hřiště.

Související obsah

Tom Felton je vášnivým golfistou. Již dříve potěšil fanoušky Harryho Pottera tím, že na chvíli předstíral, že používá svou golfovou hůl jako létající koště. Představitel Draca Malfoye před dvěma dny oslavil 34. narozeniny.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA schválila třetí dávku vakcíny od Moderny

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) schválila podávání třetí dávky vakcíny proti covidu-19 od firmy Moderna. Posilovací dávka vakcíny může být aplikována lidem starším 18 let půl roku od naočkování druhou dávkou, oznámila EMA v pondělí.

Krátká zpráva

Hamáček skončil v čele ČSSD, nahradit jej chce Maláčová

Po neúspěšných volbách do Poslanecké sněmovny rezignoval ministr vnitra Jan Hamáček na post předsedy ČSSD. Své odstoupení oznámil na pondělním zasedání předsednictva strany. Nahradit by jej mohla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Ta uvedla na twitteru, že bude kandidovat na post předsedkyně strany.

Píše se na Deník.cz