Aleš Brichta

Aleš Brichta se ozval po operaci! Žije, zákrok se podařil, ale tají ho

Aleš Brichta se ozval po operaci! Žije, zákrok se podařil, ale tají ho
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Zpěvák Aleš Brichta, o jehož vážném zdravotním stavu se v posledních dnech spekulovalo, poslal přes svou ženu vzkaz z nemocnice. Byl na plánované operaci, ze které měl předem obavy, jak sám psal na Facebooku. Teď je v pořádku, ale víc informací neprozradil.

Fanoušci strachující se o zdraví zpěváka Aleše Brichty si mohou zatím oddychnout. Brichta, který má dlouhodobě problémy se zrakem, ve středu musel podstoupit plánovanou operaci. Čeho se zákrok týkal, není jasné - jen to nesouviselo se zrakem.

Související obsah

"Děkujeme přátelům, známým a fanouškům za jejich slova podpory. Operace byla plánovaná, nespojena s dřívějšími problémy se zrakem. Byla úspěšná a nedošlo k žádným komplikacím. Pokud se Aleš rozhodne prozradit další informace o svém zdravotním stavu tak to učiní," napsala Brichtova žena Joann s tím, že žádá o respektování soukromí.

Související obsah

Zpěvák se se zdravotními problémy potýká už od útlého věku. Když mu bylo šestnáct let, přišel o jedno oko při autonehodě. V posledních měsících měl velké potíže i s tím druhým. Na vině byl postupující šedý zákal a zpěvák pomalu začal přicházet o zrak.

V poslední době zpěvák nedokázal řídit ani číst. SMS a e-maily mu musela nahlas číst jeho manželka Joanna. Při koncertech ho musela vodit až téměř na pódium, aby se po cestě nezranil. Zdravotní problémy nakonec Brichtu dohnaly až na operační sál. Do nemocnice nastoupil ve středu, od té doby ale nekomunikuje.

Manželka Brichtův stav ani po operaci nejprve komentovat nechtěla. "Je brzy o tom teď mluvit," odpověděla na otázku TN.cz. Teď poslala veřejný vzkaz.
 

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz