Slovensko

Slováci varují před chůvou Veronikou! Policie nemá důkazy

Slováci varují před chůvou Veronikou! Policie nemá důkazy
Zdroj: facebook

Manželé ze Slovenska, kteří nyní žijí ve Velké Británii, varovali na sociálních sítích před chůvou Veronikou (20). Dvacetiletou Slovenku zaměstnali jako Au Pair. Dívka je údajně okradla a nechala jejich dvouletého syna doma samotného. Rodina nyní oznámila, že policie vyšetřování pro nedostatek důkazů ukončila.

"Dostali jsme od policie zprávu, že případ uzavírají pro nedostatek důkazů. Veronice to zase vyšlo. Asi ví, jak v tom chodit," oznámili manželé Dankovi.

Veronika byla z výsledku policejního vyšetřování nadšená. "Konečně se to peklo skončilo. Strávila jsem na policii skoro 24 hodin. Mohu říct, že jsem nevinná, mohu se konečně vrátit na Slovensko," oznámila na svém Facebooku.

Manželé jsou s prací britské policie velmi nespokojeni. "Policie v Anglii je asi stejná jako na Slovensku, takže lidé jako Veronika běhají po svobodě," řekla rodina.

Rodina tvrdí, že je Veronika okradla především o peníze. Mezi odcizenými věcmi byla i drahá kabelka značky Chanel. "Prý jsem Veronice tu kabelku darovala. Tímto tedy prosím, ať mi ji navrátí. I když tedy do této doby popírala, že nějakou má," řekla Danková. 

Veronika od začátku všechna tvrzení manželů popírá. Údajně oznámila předem, že chce odejít. V rodině se to prý nedalo vydržet, protože neměla žádné soukromí a neustále ji sledovaly kamery. Manželé prý dokonce odposlouchávali její telefonické rozhovory. Více čtěte zde.

Související obsah

 

Mladá Slovenka údajně okradla už více lidí. "Pracovala i u mě v baru, kde ukradla peníze a chtěla to hodit na jiné kolegyně," svěřila se novinářům majitelka jedné kavárny. K těmto obviněním se však dívka nevyjádřila.

has, TN.cz

K tématu Slovensko

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz