Striptérka

Striptérky ukázaly, kolik si vydělají za večer! Tolik má jen málokdo

Striptérky ukázaly, kolik si vydělají za večer! Tolik má jen málokdo
Zdroj: votrube.ru

Striptérky se pochlubily fotkami, na kterých ukazují hromadu peněz. Velký obnos si údajně vydělaly za pouhý jeden večer práce.

Peprné fotografie, které jsou pořízeny v zákulisí nočního klubu, nafotily profesionální striptérky. Odhalené tanečnice ukazují na snímcích výdělky za jediný večer, některé dokonce za pouhý tanec.

Pózování s penězi si evidentně užívají. Jedna ze striptérek rozhodila bankovky po stole a vyzývavě si je otírala o prsa. Její vystoupení zřejmě mělo velký úspěch. Právě ona si vydělala slušný obnos jen jediným tancem.

Další z tanečnic oslavovala noční spropitné se svou kolegyní, které jde přes striptérské oblečení vidět její tetovaní. Usměvavá černovláska protáhla ruku pod intimními partiemi potetované ženy. Na snímku spokojeně drží slušnou částku i ona.

Související obsah

Další z vnadných striptérek peníze rozhodila po zemi. Na hromadu bankovek se posadila, poté v plavkách zapózovala fotografovi. Další z tanečnic měla už zřejmě po směně. Vytančené spropitné si zabalila do průhledné tašky, kterou si pro fotku přehodila přes rameno.

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz