Další sporty

Sexy golfistka Spiranacová reaguje na kritiku. Vyzkoušela si práci striptérky

Sexy golfistka Spiranacová reaguje na kritiku. Vyzkoušela si práci striptérky
Golfistka Paige Spiranacová | Zdroj: profimedia.cz

Sexy golfistka Paige Spiranacová ví, jak zaujmout fanoušky. 30letá Američanka zveřejnila vtipné video, ve kterém si vyzkoušela práci striptérky. Reaguje tak na kritiku od některých svých příznivců.

Bývalá golfistka, která opustila profesionální túru LPGA v roce 2016, dlouhé roky bojuje za "sexualizaci" a zatraktivnění ženského golfu. Někteří fanoušci ji však za její příspěvky kritizují a ptají se, jestli je stále golfistkou, nebo striptérkou. 

A Paige Spiranacová vzala jejich slova doslova. Na novém vtipném videu si 30letá Američanka vyzkoušela právě práci striptérky. Jenže toto povolání jí očividně nejde úplně od ruky. "Nejsem na to úplně nastavená, neumím tančit. Nemám sílu v horní části těla, ale pokud si sledující a lidé venku myslí, že to dokážu, tak si myslím, že to dokážu," říká ironicky ve svém příspěvku

Související obsah

Spiranacová se po konci golfové kariéry vrhla na dráhu influencerky a daří se jí výborně. Jen na instagramu ji sleduje 3,7 milionu lidí. Golfistka musela na konci roku řešit velké nepříjemnosti, když jí doktoři našli bulku na prsu. Následná biopsie ale naštěstí vyšla negativně. 

​Golfový turnaj občas přeruší i neočekávaný vetřelec, na hráče zaútočily včely:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události