Modelka

Vychrtlá modelka se vzepřela a přibrala! Dnes byste ji nepoznali

Vychrtlá modelka se vzepřela a přibrala! Dnes byste ji nepoznali
Zdroj: Instagram

Když začínala s kariérou modelky, byla jen kostra potažená kůží. Pak ale řekla dost a rozhodla se jíst jako normální člověk. O práci sice přišla, se svým tělem ale nikdy nebyla spokojenější.

Liza Golden-Bhojwani je známá svým pozitivním přístupem k ženskému tělu. Každý den na sociální síti upozorňuje na to, jak je důležité milovat a respektovat své vlastní já. Ne vždy to ale tak měla. Píší o tom tvnoviny.sk.

V nedávném příspěvku na Instagramu otevřeně popsala svou cestu k dnešnímu životnímu přístupu. Jako mladičká modelka žila jen z 500 kalorií denně.

Na začátku modelingové kariéry po ní agentura vyžadovala, aby byla extrémně hubená. Jenže svérázná žena tento diktát dlouho nevydržela. Řekla si, že z takového mála přece nemůže vyžít a že si trochu dopřeje, ale stále zůstane štíhlá.

"Jenže jíst trochu víc se brzy změnilo na to, že jsem snědla velké balení mandlí, pak jsem jedla normální porce jídla a nakonec jsem se začala stravovat plnohodnotně. Toužila jsem po každém jídle, i když jsem věděla, že mi to v kariéře nepomůže. Ale nemohla jsem odolat," napsala bývalá modelka na Instagram.

Související obsah

Kvůli tomu, že přibrala, ztratila práci a nakonec s modelingem nadobro skončila. Trápit se tím ale nehodlala. Po dvou letech se rozhodla, že se znovu vrátí do formy, ale zdravějším způsobem. Začala zdravě jíst a cvičit, na svou původní váhu se už ale nedostala a k práci modelky se nevrátila.

Místo zklamání si začala Liza vážit svého tělo takového, jaké je. "Jednoho dne jsem si řekla, proč bych měla bojovat sama se sebou? Toto je skutečná podoba mého těla, mé přirozené já," dodala Liza.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dánsko za víkend zaznamenalo víc omikronu, než celá EU

Dánský institut veřejného zdraví zaznamenal “znepokojivý“ nárůst potvrzených případů nové mutace koronaviru omikron. Podle agentury AFP dánské úřady v neděli registrovaly už 183 případů, což je proti pátku trojnásobný počet, přičemž Evropské středisko pro kontrolu a prevenci nemocí (ECDC) již dříve hlásilo 182 případů varianty omikron pro celou Evropskou unii včetně Norsko a Islandu.

Krátká zpráva

Dálnici D5 uzavřela nehoda 3 nákladních vozidel

Dálnici D5 ve směru Praha – Rozvadov uzavřela v pondělí nad ránem na 37. kilometru dopravní nehoda 3 nákladních vozidel. Podle informací z Centra dopravních nehod Policie České republiky došlo při srážce ke zranění osob a provoz na dálnici byl v místě nehody zastaven. Zrušení dopravního omezení se podle předpokladu PČR očekává kolem desáté hodiny dopoledne.

Krátká zpráva

Zemřel bývalý senátor a prezidentský kandidát Bob Dole

Ve věku 98 let zemřel bývalý republikánský senátor a prezidentský kandidát Bob Dole. Poprvé byl zvolen do Kongresu v roce 1960 a sloužil ve Sněmovně reprezentantů USA až do roku 1969. Poté se přesunul do Senátu, kde zastupoval Kansas téměř tři desetiletí. Ve své kariéře třikrát kandidoval na prezidenta, na třetí pokus vyhrál republikánskou nominaci, ale v roce 1996 prohrál volby s Billem Clintonem.

Píše se na Deník.cz