Modelka

Modelka vyděsila svět trčícími žebry! Brání se fotkou s burgerem

Modelka vyděsila svět trčícími žebry! Brání se fotkou s burgerem
Zdroj: Instagram

Říká se, že pro krásu se musí trpět, jenže čeho je moc, toho je příliš. Mladá modelka Alesya Kafelniková to kvůli kariéře hodně přehnala s hubnutí, brání se ale, že jí úplně normálně.

Sedmnáctiletá Alesya, která se připravuje na svou první velkou módní show na londýnském Fashion Weeku, vyvolala mediální bouři. Kritici nad ní zvedají varovný prst a mladou dívku podezřívají, že trpí poruchou příjmu potravy.

Ruska se ale brání a na sociální síti sdílela fotku, na které se cpe hamburgerem. A aby toho nebylo málo, napsala k ní: "Ahoj anorexie." Jenže ani její otec, bývalá tenisová hvězda Jevgenij Kafelnikov, nevěří, že je dcera v pořádku, a veřejně ji zkritizoval.

"Minulý rok vážila 52 kilo a byl jsem šťastný. Vypadala jako žena a byla krásná. A co se stalo teď? Jsem proti takovému radikálnímu úbytku hmotnosti. Bohužel mě neposlouchá," řekl otec.

Zatímco v Londýně ji čekají castingy na prestižní módní přehlídky, v Rusku ji obviňují, že je nemocná. "Vážím 49 nebo 50 kilo. Zaměřila jsem se na svou kariéru a pracuji s nejlepší agenturou na svět," vysvětlila pro Daily Mail.

Související obsah

V současnosti pracuje pro londýnskou společnost Elite Model Management a tvrdí, že při své výšce je nad minimálním limitem hmotnosti. "Moje váha mi umožňuje pracovat v Evropě, kdyby novináři znali pravidla modelingu, psali by jinak," rozčilovala se.

Jenže fotka, na které byste spočítali všechna její žebra, se nemůže líbit snad nikomu. Podle Daily Mailu má míry: výška 175 cm, obvod hrudníku 77 cm, obvod pasu 62 cm a obvod boků 88 cm.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chile povolilo sňatky osob stejného pohlaví

Chilský kongres schválil sňatky mezi osobami stejného pohlaví. Zákon ještě musí podepsat prezident, ale ten se již dříve vyslovil pro. V konzervativní katolické zemi trvalo schválení zákona čtyři roky. Chile se tak přidalo k více než dvacítce zemí světa, kde jsou homosexuální sňatky legální. Z latinské Ameriky jsou to ještě Argentina, Brazílie, Kolumbie, Kostarika a Uruguay.

Krátká zpráva

Odborníci uklidňují, omikron nebude horší než delta

Dle dosavadních zjištění je „téměř jisté“, že covidová mutace omikron nevyvolává těžší průběh nemoci než varianta delta, spíše by to mohlo být naopak, i když je nakažlivější, prohlásil epidemiolog a poradce americké vlády Anthony Fauci. Podobně se vyjádřil představitel Světové zdravotnické organizace Michael Ryan, který nepochybuje o tom, že současné vakcíny ochrání i v případě omikronu před těžkou formou onemocnění koronavirem.

Píše se na Deník.cz