Jaderná elektrárna

Odporná soutěž o stáž v Temelíně. Kvůli výhře se dívky svlékaly!

Odporná soutěž o stáž v Temelíně. Kvůli výhře se dívky svlékaly!
Zdroj: facebook

Když se řekne jaderná elektrárna, většině lidí se nejspíš vybaví odborníci s vysokoškolským diplomem, kteří dohlížejí na nesmírně složitý provoz elektrárny. Asi nikdo si nepředstaví polonahé teenagerky v plavkách.

Jenže přesně takhle se teď jaderná elektrárna Temelín prezentuje. Na facebookových stránkách infocentra elektrárny je totiž vyvěšená galerie maturantek v plavkách.


Středoškolačky sice mají na hlavách přilby a pózují v chladící věži, ale jinak si album nijak nezadá s propagačními materiály modelingové agentury nebo soutěže krásy.


A to řadu komentujících pořádně vytočilo. A to především kvůli tomu, že jedna z dívek vyhraje stáž v temelínské elektrárně. A to ta, která bude mít u své polonahé fotky nejvíc lajků.


Související obsahA v tom je asi největší kámen úrazu - diskutujícím se totiž hnusí, že o tom, kdo půjde na stáž do jaderné elektrárny, nerozhodnou znalosti nebo schopnosti, ale promenáda v plavkách.

"Krása by v otázkách vzdělání a profesních možností neměla hrát naprosto žádnou roli, takže pokud si JE Temelín nepřeje založit modelingovou agenturu, je tahle akce jen výstavkou ignoranství, kterému se vyrovná jen Miss VŠE," zlobí se Bára Bečvářová.I další diskutující se pozastavují nad tím, že soutěž o co nejvíc lajků vlastně dívkám říká, že aby se někam dostaly, musí se v pravou chvíli svléknout.

"Přijde Vám počet lajků pod polonahou fotkou mladé slečny jako adekvátní a/nebo vkusné kritérium pro kariérní příležitost, která je propagována jako "odborná"?" ptá se Vojta Vávra.


Infocentrum ovšem na kritické komentáře raději ani nereaguje, jen zkraje napsalo, že na takovéto soutěži nevidí nic špatného.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz