Pátrání

Fenka Šarlotka už je měsíc nezvěstná! Bez léčby může umřít!

Fenka Šarlotka už je měsíc nezvěstná! Bez léčby může umřít!
Zdroj: zpravy@nova.cz

Už měsíc žije Michaela Soumarová v nejistotě a strachu. Už měsíc totiž neviděla svoji milovanou fenku Šarlotku. O tu se majitelka obává hlavně proto, že vyžaduje zvláštní péči.

K vypátrání Šarlotky, o kterou se Michaela Soumarová stará od posledních Vánoc nepomohlo ani vypsání odměny ve výši 15 tisíc korun. "Kromě dvou úchylných a bezcitných telefonátů se nikdo neozval," rekapituluje majitelka psa.


Velký problém je v tom, že Šarlotka je velmi plachá. "Pochází ze smečky po zemřelém majiteli. Obojek, vodítko, okolní prostředí, to poznávala až s námi," vzpomíná na Vánoce s fenkou Soumarová.

Fenka se zaběhla 23. května v Ústí nad Labem u bývalého hotelu Máj poté, co se vylekala a vysmekla z obojku. Michaela Soumarová volala strážníkům, kteří o 20 minut později přijali další telefonát od svědka, který Šarlotku zahlédl.

Zdroj: zpravy@nova.cz

"Tato informace se ke mě dostala až po třech týdnech, celou noc jsem hledala na opačném konci sídliště. Další údajné, ale neověřené informace o pohybu fenky jsou z následujícího rána ve vyloučené lokalitě Ústí nad Labem - Předlice a Trmice," říká majitelka fenky.


Zaběhlé Šarlotce nemilosrdně utíká čas - léčí se totiž se zánětem močových cest a s pískem v močovém měchýři. A bez odborné péče tak může umřít.

Související obsah

"Zoufalství je maximální, již měsíc je fenka bez potřebné veterinární péče!" ukončuje prosbu o pomoc Michaela Soumarová. Informace můžete volat na číslo 737 269 622 nebo psát na e-mail michaelasoumarova@centrum.cz.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz