Partneři

Místo slávy smrt! Dívka zastřelila přítele, kulku chtěl zastavit knihou!

Místo slávy smrt! Dívka zastřelila přítele, kulku chtěl zastavit knihou!
Zdroj: facebook

Partneři z Minnesoty se chtěli proslavit přes sociální sítě, a tak natáčeli nebezpečná videa, která se hojně sdílela. Aby svou popularitu ještě podpořili, vymysleli riskantní scénku. Místo slávy ale jednomu přinesla smrt a druhému vězení.

Devatenáctiletá Monalisa Perezová vystřelila proti svému příteli, který se chránil jen knihou s tvrdými deskami. Pedro Ruiz údajně vymyslel tuhle scénku, aby zvýšil sledovanost na společném youtubovém kanálu partnerů.

Pedro si myslel, že kniha kulku zastaví, a údajně musel Monalisu přesvědčit, aby s tím souhlasila. Děsivé scéně přihlížela jejich tříletá dcera a asi třicet dalších zvědavců včetně rodiny a sousedů.

"Řekl mi, že chtějí být slavní a potřebují zvýšit počet zhlédnutí. Já jsem ho prosila, aby to nedělali, nebo alespoň nepoužívali pistoli," vypověděla pro WDAY-TV Pedrova teta Claudia. "Oni se milovali. Není to nic jiného než nešťastná náhoda, prostě nepovedený vtípek," dodala.

 

Monalisa, která s Pedrem čeká další dítě, čelí obviněním ze zabití. Policie zabavila dvě kamery, které celý incident zachytily. Podle sousedů vypálila žena z 30centimetrové vzdálenosti, muž se chránil "encyklopedií s tvrdou vazbou".

Související obsah

"Všichni brečeli a křičeli. Já jsem stál za takovým stromem a koukal na ně. Pak jsem to už ale nedokázal unést, tak jsem šel domů," popsal soused Wayne Cameron.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz