Indie

Zažil peklo! Muže podezřelého ze znásilnění dítěte ženy zlynčovaly

Zažil peklo! Muže podezřelého ze znásilnění dítěte ženy zlynčovaly
Zdroj: liveleak.com

Svázaly ho a střídavě bily holemi. Tak potrestaly Indické ženy muže, který byl podezřelý ze znásilnění dítěte. Brutální video pořídil jeden z desítek přihlížejících diváků.

Tři ženy obklopily muže, svázali údajnému viníkovi ruce za zády a zatímco ležel na zemi, bily ho holemi do všech částí těla. Video si na sociálních sítích přehrály už tisíce uživatelů. Je tak kruté, že ho nemůžeme zveřejnit.

Muž se nemá sílu brutálnímu lynči bránit. Zachránil ho až policista, který rozvášněný dav uklidnil.

Podrobnosti o údajném znásilnění nejsou známy. Obecně je však problém se znásilněním v Indii velmi častý, každoročně se obětí znásilnění stanou desetitisíce žen. V roce 2015 bylo v zemi hlášeno 34 tisíc případů, ale předpokládá se, že počet je mnohem vyšší.

Související obsahNejznámější případ znásilnění v Indii se stal v roce 2012 v Novém Díllí, kdy byla Jyoti Singhová brutálně napadena v autobuse šesti muži. Následně byla převezena do nemocnice, ale po dvou týdnech zemřela na následky vnitřních zranění.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Dívka se opila a pak se vzbudila s hroznou bolestí v podbřišku! Lékaři jí následně sdělili zdrcující zprávu

ODPORNÝ ČIN: Šestice mladíků vysílala na Facebooku, jak brutálně znásilňuje dívku!

sim, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA přesunou malý kontingent vojáků do regionu poblíž Ruska

Americký prezident Joe Biden v pátek večer oznámil, že Washington posílí svou vojenskou přítomnost poblíž Ruska dalšími vojáky, kteří budou brzy přesunuti do zemí východní Evropy. Americký ministr obrany Lloyd Austin na pátečním brífinku řekl, že tyto jednotky budou použity k "posílení bezpečnosti v zemích NATO na východním křídle." Pentagon už dříve avizoval, že asi 8 500 amerických vojáků bylo uvedeno do "zvýšené pohotovosti", aby byli nasazeni ve východní Evropě.

Píše se na Deník.cz