Španělsko

Na pláži brutálně znásilnili dívku (13). Byli to Maročané, tvrdí svědci

Na pláži brutálně znásilnili dívku (13). Byli to Maročané, tvrdí svědci
Zdroj: Profimedia

Mladíci z Maroka ve Španělsku hromadně znásilnili 13letou dívku. Poté si vyhlédli další nezletilou oběť. Druhý sexuálně motivovaný útok však vyrušil otec napadené, který na útočníky zavolal policii.

Skupina mladíků z Maroka hromadně znásilnila 13letou dívku na pláži ve španělském Alicante, které je vyhledávanou lokalitou turistů. V době útoku bylo na místě hodně lidí, kteří přijeli na tradiční festival San Juan, aby oslavili příchod léta.

Mladíci si vyhlédli svou oběť na pláži. Dívku znásilnili, z festivalu však poté neodešli. O něco později zaútočili na jinou nezletilou, její otec ale zasáhl a útoku na dceru zabránil. Poté informoval policii.

Související obsah

"Policie přijela a mladíky zatkla. Bylo jim mezi 13 a 15 lety. Vypadali, že pocházejí z Maroka," vypověděl deníku Daily Mail jeden ze svědků. "Viděl jsem, jak na policisté zadrželi několik dětí," popsal další.

Další lidé vypověděli, že mladíci se dopustili i jiných trestných činů. Některé návštěvníky připravili o mobilní telefon.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŽENY, POZOR: Mezi muži se šíří nový způsob znásilňování! Vzájemně si radí, jak na to

ODPORNÝ ČIN: Šestice mladíků vysílala na Facebooku, jak brutálně znásilňuje dívku!

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Další podpora Ukrajiny. Spojené státy pošlou pomoc za 933 miliard korun

Šéf Bílého domu Joe Biden podepsal zákon o poskytnutí pomoci Ukrajině ve výši téměř 933 miliard korun. Vojenská a humanitární podpora je údajně nejvyšším balíkem americké zahraniční pomoci za posledních alespoň 20 let. Spojené státy Ukrajině od začátku války poslaly pomoc zhruba za 1,26 bilionu korun.

Píše se na Deník.cz