Kultura

Druhý den Rock for People: Paramore, Dub FX i trochu deště

Druhý den Rock for People: Paramore, Dub FX i trochu deště
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

V hradeckém Festivalparku pokračuje hudební festival Rock for People. Ani druhý den nechyběla zvučná jména současné hudební scény.

 Středa patřila na Rock for People hlavně kytarám. A někdy i hodně tvrdým. Fanoušci tvrdší muziky si přišli na své například během vystoupení americké metalové legendy Mastodon nebo Australanů Deez Nuts. Punkeři si zase zadováděli na britských Slaves.

Hlavní hvězdou prostředního festivalového dne byli bezesporu Paramore, kteří bodují v současných hitparádách. Ačkoliv část vystoupení narušila dešťová přeháňka, koncert se podařil na výbornou a příznivci této americké party odcházeli z koncertu s úsměvem na rtech.

Související obsah

Večer uzavřel skvělým setem australský zpěvák a beatboxer Dub FX. Roztančil davy pod pódiem a nakonec se osobně došel rozloučit s fanoušky v prvních řadách. Na své si ale ve středu přišli i příznivci české hudební scény. Vypsaná Fixa je na Rock for People takřka doma, Imodium si vyzkoušeli, jaké to je hrát na hlavním pódiu a Znouzectnost potěšila nejen pamětníky, ale i hezkou řádku náctiletých.

TN.cz/Jakub Deml
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz