Zahraničí

Srdcervoucí záběry: Vrtulník s nevěstou se zřítil cestou na svatbu

Vrtulník, který převážel nevěstu na svatbu, se zřítil do lesa. Brazilka Rosemere do Nascimento Silva nehodu nepřežila, strašlivou zprávu se ženich dozvěděl přímo od kněze. Nyní bylo zveřejněno skličující video, které zachycuje poslední okamžiky před tragédií. Video obsahuje záběry, které mohou být pro citlivé osoby nevhodné.

Přílet na svatbu vrtulníkem byl pro Rosemere dětským snem a když konečně nastal její vytoužený den, svůj sen si splnila. Ve čtyřmístném vrtulníku Robinson R44 kromě Rosemere cestovali její bratr, fotografka, která byla v šestém měsíci těhotenství, a pilot.

Vrtulník na předměstí brazilského Sao Paula havaroval. Pád nikdo nepřežil. Na nevěstu čekaly stovky lidí, jen pár jich vědělo, co se chystá.

Když ale vrtulník nepřiletěl ve stanovený čas, organizátor svatby věděl, že se muselo něco stát. Strašlivou zprávu se ženich dozvěděl přímo u oltáře od kněze.

  

Nyní bylo zveřejněno video, které zachycuje poslední okamžiky před tragédií. Na záběrech je vidět, že vrtulník letí v husté mlze, nikde není nic vidět.

Související obsah

Pak se najednou ozve křik a alarm. Vrtulník podle portálu Mirror nejspíš zavadil o stromy. Pak už jen přijde náraz, při kterém kamera vyletí ven a dopadne na zem.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Matka se vyfotila se synem během cesty na dovolenou! Kdyby věděli, že je to poslední společná fotka, asi by je smích přešel

Z TOHO MRAZÍ: Tato selfie je poslední věc, kterou stihla! Z letadla se už živá nedostala

klma, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz