Domácí

Za vraždu postižené ženy padlo obvinění, muž jde přímo do vězení!

Zadržený muž (25), kterého policisté podezřívají z vraždy postižené ženy v sokolovském chráněném bydlení, byl obviněn ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy. Muž putuje kvůli dřívejší trestné činnosti rovnou do vězení. V případě odsouzení mu hrozí až výjimečný trest.

Neštěstí otřáslo v úterý sokolovským chráněným bydlením, když tam za velmi podezřelých okolností zemřela mentálně postižená žena. Policie kvůli tomu pátrala po podezřelém muži, který jim až do pátku unikal.

Policisté dostali tip, že pojede podezřelý ve čtvrtek na pražské hlavní nádraží. Informaci o jeho cestě do hlavního města dal policii jeho vlastní otec, hledaný měl přijet z Bratislavy, kde se ukrýval v jedné z charit. Nakonec ale čekali marně.

Následující den byli ale úspěšnější. "Na základě poznatků karlovarských kriminalistů byl v součinnosti s kolegy cíleného pátrání Policejního prezidia České republiky a pražskými kriminalisty včerejšího dne v poledních hodinách na Hlavním nádraží v Praze zadržen hledaný 25letý muž podezřelý z vraždy 39leté ženy v Sokolově," přiblížila policejní mluvčí Kateřina Krejčí.

Muž byl v nočních hodinách v Sokolově obviněn krajskými kriminalisty ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy. Na obviněného nebude ani podáván podnět státnímu zástupci ke vzetí do vazby.

Související obsah

"Na 25letého muže byl vydán příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody za předchozí trestnou činnost, tudíž bude dnes předán do výkonu trestu odnětí svobody," doplnila policejní mluvčí.

Pokud bude za vraždu odsouzen, může být potrestán odnětím svobody na patnáct až dvacet let nebo výjimečným trestem.

klma, TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz