Bydlení

Jak žije přítelkyně prince Harryho? Nahlédněte do útulného domu!

Jak žije přítelkyně prince Harryho? Nahlédněte do útulného domu!
Zdroj: Instagram

Krásná Meghan Markle, přítelkyně prince Harryho, žije v hezkém domě v Kanadě. Její moderně zařízené obydlí princ pravidelně navštěvuje. Hereččin domov je útulně zařízený, plný umění a květin.

Harry chodí s americkou herečkou už delší dobu. Dvojice se potkala v Torontu, kde princ propagoval své hry Invictus Games, které se letos uskuteční v Kanadě. Jedná se o sportovní akce, které se účasní váleční veteráni, kteří utrpěli zranění v boji.

V Torontu krásná Meghan Markle v současnosti žije. Její dům je celý v přírodních, převážně světlých barvách. Podle fotografií je vidět, že je moderně zařízený. Po celém obydlí herečka zvolila nábytek bílé barvy. V domě jsou plovoucí podlahy, na zdech visí plno obrazů - herečka si evidentně potrpí na umění.

Bílá je i koupelna, ve které jsou zdi obložené kachličkami s šedým nádechem. Všude je navíc plné květin. K nemovitosti patří i zahrada s grilem. V domě žije se svými psy, která zachránila z útulku. Markle se také pochlubila botníkem, který by jí mohla závidět každá žena.

Související obsah

Od té doby, co vyšel jejich vztah najevo, plní jejich láska stránky zahraničních médií každý den. "Není správné, že po několika měsících jejich vztahu byla slečna Markle vystavena takové smršti. Princ ví, že někteří to budou komentovat tím, že to je cena, kterou musí zaplatit a že je to celé součástí hry. S tím ale Harry striktně nesouhlasí. To není hra. Je to její a jeho život," prohlásil mluvčí královské rodiny.


 

Herečka pravidelně cestuje do Londýna. Už se potkala také s Harryho bratrem Williamem a vévodkyní Kate a dokonce s princem Charlesem. Meghan Markle se narodila v Los Angeles. Její matka je Afroameričanka a otec má holandské a irské předky.

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz