Pobodání

Při hádce cizinců došlo na nože, dva zranění, jeden zadržený

V neděli před půlnocí vyjížděli pražští policisté do Tupolevovy ulice v Letňanech. Kolemjdoucí našla na ulici dva pobodané muže. Jejich zranění zřejmě předcházela hádka se spolubydlícím. Podezřelého muže policisté zadrželi.

"Před půlnoci jsme vyjížděli do Letňan, kde byli na ulici nalezeni dva zranění muži, oba měli bodná zranění. S nimi byli převezeni do nemocnice. Jeden byl již propuštěn, druhý tam zatím zůstává," řekl TV Nova mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

Hospitalizovaný muž by měl mít poraněný hrudník, druhý muž měl utrpět zranění nohy. "Pobodání předcházela zřejmě hádka v bytě, kde jsme zadrželi jednoho muže," dodal mluvčí policistů Daněk.

Související obsah

Všichni tři muži byli pod vlivem alkoholu. Šlo o tři mladé cizince, napadení muži byli ročník 1982 a 1994, podezřelý muž ročník 1990. Policisté zatím nestanovili právní klasifikaci.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

V prvním pololetí roku 2021 nejvíce zabíjel v Česku covid-19

V prvním pololetí roku 2021 zemřelo podle předběžných dat 76,7 tisíce obyvatel Česka. U 17,2 tisíce z nich bylo jako základní příčina smrti určeno onemocnění covid-19. Ve srovnání s druhým pololetím roku 2020 vzrostl počet zemřelých s touto příčinou o 6,9 tisíce, informuje Český statistický úřad (ČSÚ).

Píše se na Deník.cz