Peníze

O tolika penězích se vám ani nesní! Tito herci vydělávají nejvíc

Diváky baví na filmovém plátně a navíc si dokážou vydělat za účinkování neuvěřitelné peníze. Řeč je o hollywoodských hercích, kteří si ročně přijdou i na miliardy korun.

V desítce nejlépe vydělávajících herců najdete na 9. místě například představitele Iron mana Roberta Downeyho juniora. Ten si přišel v přepočtu na 7,92 miliard korun. A letos si podle všeho ještě polepší. Jeho nejnovější snímek Spiderman homecoming totiž válcuje kina po celém světě.

Osmý je Vin Diesel a sedmý Ben Affleck. Johnny Depp na šestém místě má za sebou v posledních letech spíš propadáky. Poslední Piráti z Kairibiku sice vydělaly už přes 17,5 miliardy, stále je to ale hluboko za očekáváním. I tak si Depp loni vydělal 11,5 miliardy korun.

Související obsah

Pátým loni nejlépe vydělávajícím hercem je hollywoodský veterán Tom Cruise s téměř třinácti miliardami korun. Čtvrtý skončil Matt Damon, který se proslavil například sérií filmů Dannyho parťáci. Třetí díl odvysílá televize Nova už tento pátek

V top pětce je i Jackie Chan nebo bývalý wrestlingový zápasník Dwayne Johnson, který si přišel na 15,5 miliardy korun a je tak druhým nejlépe placeným hercem světa. Vidět ho můžete už v sobotu večer, kdy televize Nova vysílá dobrodružný film Cesta na tajuplný ostrov 2.

Který herec si vydělal loni největší peníze, se dozvíte v Televizních novinách v 19:30.

Michal Čoudek/ lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz