Video

Gangnam Style sesazen. Nej videem je pocta Paulu Walkerovi!

Gangnam Style sesazen. Nej videem je pocta Paulu Walkerovi!
Zdroj: Profimedia

Dlouhá léta vládl žebříčku sledovanosti videí na videoportálu Youtube celosvětový hit rappera PSY jménem Gangnam Style. Nyní má ovšem žebříček nového krále. A je jím tragicky zesnulý herec Paul Walker.

Respektive píseň See you again, která byla složena jako pocta herci, kterého proslavila série akčních filmů Rychle a zběsile. Emotivní rozloučení s Walkerem, který tragicky zahynul při autonehodě, má momentálně bezmála 2,9 miliardy přehrání.


Gangnam Style spadl na druhé místo, třetí je píseň Sorry od Justina Biebera. V první desítce nej videí jsou samé hudební videoklipy - například od Taylor Swift nebo Katy Perry.


Skokanem roku je song Despacito od Luise Fonsiho, který kromě youtubu válcuje i rádia a hitparády. Za pouhého půl roku skladba ukořistila už bezmála dvě a půl miliardy přehrání.


Top 10 nejúspěšnějších videí má ovšem i jednu kuriozitu - a to je epizoda dětské pohádky Máša a medvěd. Epizoda s titulem Recept na pohromu je momentálně šestá s 2,3 miliardami přehrání.

Související obsah

Průběžně aktualizovaný seznam nejpopulárnějnějších videí bohužel nemá českou mutaci. Za Česko jsou data sledovanosti k dispozici za loňský rok. A to vládl youtuber Misha, který zaujal první, druhé, čtvrté a šesté místo.


Velmi se ovšem dařilo oblíbené hudební show Tvoje tvář má známý hlas - výstupy soutěžících totiž obsadily páté, osmé, deváté a desáté místo. Nejvíce návštěvníky youtubu zaujal Adam Mišík převlečený za Miley Cyrus.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Video

Důležité Události

Píše se na Deník.cz