Student

Chlípná učitelka! Studenta (16) brala za školu, aby s ním měla sex

Chlípná učitelka! Studenta (16) brala za školu, aby s ním měla sex
Zdroj: Policie

Bývalou učitelku španělštiny Ekatherinu Pappasovou ze střední školy Franklin High ve městě Reisterstown odsoudili za sex se studentem. Šestnáctiletého chlapce pětadvacetiletá učitelka dokonce vozila za školu, aby si s ním mohla užívat. Pappasová stráví rok ve vězení.

Pětadvacetiletá učitelka se dostala do problémů letos v lednu, když škola z telefonu jednoho ze studentů získala video, na kterém si užívá s šestnáctiletým žákem. Chlapec policistům řekl, že vloni v prosinci jej dvakrát vzala během vyučování ze školy, odvezla jej k němu domů, a tam s ním měla sex. Jednou se při tom dokonce natočili.

Mladá žena učila v marylandské škole španělštinu sotva měsíc. Když se video dostalo do rukou vedení školy, uprchla Pappasová do kolumbijské Bogoty. Po návratu ji ale hned na washingtonském letišti zadržela policie.

Pappasová se u soudu v Baltimoru ke všemu přiznala. Soudkyně Sherrie Baileyová bývalou učitelku odsoudila ke třem letům ve vězení. Většinu trestu ale přeměnila na podmínečný. Pappasová si odsedí přesně rok a jeden den. Hned po vynesení rozsudku ji převezli do vazby.

Prokuratura ale upustila od závažnějšího obvinění ze sexuálního zneužívání nezletilého, za což by Pappasové hrozil mnohem přísnější trest. Po propuštění bude Pappasová pět let pod zvýšeným dohledem a 15 let bude na seznamu sexuálních násilníků.

Související obsah

Rodina chlapce poslala soudu krátké prohlášení, ve kterém otec uvedl, že jeho syn i celá rodina jsou celou událostí hluboce zasaženi.

"Nemohu popsat tu hrůzu, když jsem se dozvěděl, že můj syn byl sexuálně zneužívaný, že je to na videu, které kolovalo mezi ostatními studenty. Coby pro mladého muže je pro něj celé utrpení velmi matoucí, stejně jako by bylo pro kohokoliv jiného, kdo je vystaven sexuálním aktivitám dřív, než dosáhne dospělosti. Náš dům pro nás už není bezpečným místem, vzhledem k tomu, že k útoku došlo tam," napsal soudu otec.

vbo, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz