Masturbace

Zvrhlík v centru Prahy! U sochy sv. Václava onanoval muž. VIDEO

Dvakrát během pár hodin zasahovali pražští strážníci u sochy sv. Václava. V noci na středu na ní lezla zfetovaná žena. Dopoledne se na lavičce přímo ve stínu českého patrona ukájel čtyřiatřicetiletý muž.

O tom, co se pod sochou svatého Václava děje, se pražští strážníci dozvěděli od kolemjdoucích, kteří exhibicionistu nahlásili na linku 156. Ve středu kolem půl deváté ráno si všimli muže, který se na lavičce obnažil a začal se uspokojovat.

"Operátor kamerového systému ihned začal celou situaci monitorovat a zjistil, že se informace zakládají na pravdě. Během chvíle na místo dorazila hlídka strážníků. Ta spatřila muže odpovídajícího popisu na lavičce u vstupu do metra stanice Muzeum," uvedla mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová.

Podle mluvčí strážníků muži nevadilo ani to, že kolem něj procházely desítky lidí, kteří v ranní špičce mířily do práce. Na videu je vidět, že u sebe exhibicionista měl skoro vypitou velkou láhev vína, v případu tak nejspíš sehrál roli i alkohol.

Související obsah

Strážníci muže pocházejícího ze severní Moravy zadrželi a převezli na policejní služebnu, kde jej převzala státní policie. Podle mluvčí strážníků je podezřelý z výtržnictví.

Jen o pár hodin dříve, ve středu kolem druhé hodiny ráno, si strážníci všimli zdrogované ženy, která na sochu českého patrona lezla. Mladá žena odmítala slézt, tvrdila, že se chce v jednu ze soch převtělit a strážníky žádala, aby jí dali smrtící injekci. Když ji hlídka sundala dolů, skončila na psychiatrii. Strážníkům se přiznala, že si před svým kouskem vzala extázi. Více ZDE.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz