Brno

POTVRZENO! V Brně se NIC neděje, přiznal mluvčí strážníků

POTVRZENO! V Brně se NIC neděje, přiznal mluvčí strážníků
Zdroj: Profimedia

Jihomoravská metropole zažívá velmi klidné léto. Podle mluvčího strážníků Jakuba Ghanema je v Brně takový klid, že městská policie bohužel nemůže informovat o žádných zásazích. Žádnou aktuální zprávu neposlali za uplynulý den ani brněnští policisté.

"Milí kolegové, uplynulých 24 hodin v Brně bylo z pohledu městské policie velmi poklidných. Natolik, že bohužel nemůžeme poskytnout pravidelný přehled případů. Nezaznamenali jsme žádné události, které by se vymykaly běžnému výkonu služby," informoval v pátek odpoledne mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Přitom o den dříve řešili brněnští strážníci opravdu závažný spor. "Rostlý keřík rajčat znesvářil zahrádkáře, případ dořeší správní orgán," informoval ve čtvrtek mluvčí strážníku Ghanem. Podle něj řešili strážníci ve středu konflikt dvou zahrádkářů v Bohunicích. Přivolal je padesátiletý muž, který na svém pozemku našel poničený keřík rajčat.

"Ten podle jeho slov rostl hned u plotu a soused mu ho prý poškodil. Od sedmačtyřicetiletého muže hlídka kromě přiznání uslyšela také zdůvodnění, že mu rostlina vadila kvůli tomu, že přesahovala přes plot na jeho pozemek," napsal Ghanem. Vzhledem k tomu, že válka dvou zahrádkářů z Bohunic je sporem dlouhodobým, bude ji řešit správní orgán.

S trochou nadsázky by se dalo říct, že v Brně v těchto dnech "chcípnul pes". Vzhledem k informační nouzi je ale pravděpodobné, že kdyby k tomu v Brně skutečně došlo, tak by i o tomto strážníci informovali.

Související obsah

Klidný konec týdne mají zjevně i brněnští policisté. Ti ve čtvrtek informovali jen o jednom případu, konkrétně o pokusu o znásilnění. Došlo k němu ale už v půlce června. Brněnští policisté ale pořád hledají cyklistu, který napadené ženě pomohl a byl by pro policisty důležitým svědkem.

Dramata se naštěstí vyhýbají i brněnským hasičům. Podle oficiálního webu Firebrno.cz zasahovali ve čtvrtek a během pátečního dopoledne u prasklého vodovodu, požáru malé zahradní chatky, hořícího odpadkového koše a když už to v pátek vypadalo na požár pole v Tuřanech, ukázalo se to jako falešný poplach.

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz