Močení

Kolemjdoucí bezvládnému muži nepomohl, zato ho pomočil! VIDEO

Policistům v Brně se naskytl pohled na neuvěřitelnou scénu. Než stihli dorazit k bezvládně ležícímu muži, našel ho zjevně opilý kolemjdoucí. Místo toho, aby mu pomohl, se na něj vymočil!

Šokující případ řešili brněnští policisté v noci na úterý v Benešově ulici. "Náhodný kolemjdoucí tam nejistou chůzí došel k ležícímu muži a bez jasného důvodu se na něj vymočil," uvedl mluvčí brněnské policie Jakub Ghanem.

Očividně opilého muže přistihli strážníci přímo při činu. Zrovna když na místo dorazili, močil opilec v sandálech, kraťasech a tmavém tričku na bezvládného muže na chodníku. "Nemohl si přitom být jistý, jestli ho nepostihly zdravotní potíže a není v ohrožení života," dodal Ghanem.

Související obsah

Policisté do Benešovy ulice vyrazili právě proto, aby ověřili, jestli ležící muž nezkolaboval. "To se naštěstí nepotvrdilo a strážníci zjistili, že je muž pouze opilý. Nechali ho proto převézt na záchytnou stanici," sdělil mluvčí.

Chování druhého muže vyhodnotili strážníci jako přestupek proti občanskému soužití. Za otřesné jednání s druhým člověkem mu hrozí pokuta až dvacet tisíc korun.

ČTĚTE TAKÉ:

Pět velkých mýtů o PRVNÍ POMOCI. Proč už se nedává umělé dýchání?
TEST: Dokážete poskytnout první pomoc?

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz