Znásilnění

Drsná pomsta za nevěru! Milence nacpala do vaginy chilli papričky

Drsná pomsta za nevěru! Milence nacpala do vaginy chilli papričky
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

Podvádět se nevyplácí. Přesvědčila se o tom i mladá žena z Vietnamu, která si začala se ženatým mužem. Zhrzená manželka se jí hodně bolestivě pomstila.

Třiadvacetiletá Ly Chanelová měla už delší dobu podezření, že jí manžel zahýbá. A to už tři měsíce čekala jejich prvního syna! Rozhodla se, že si své podezření potvrdí a manžela sledovala do hotelu.

Tam na ni čekala nepříjemná pravda. Manžela s milenkou skutečně nachytala. Byla na to ale připravená, vyzbrojená gumovými rukavicemi se na ni vrhla a do vaginy jí nacpala extra pálivé chilli papričky.

Související obsah

Zbylé kamarádky zatím ženu, která řvala bolestí, držely. Jedna z nich hrozivou akci natáčela. Snímky se potom podváděná manželka pochlubila na sociální síti. Jenže se nesetkala s takovými reakcemi, jaké čekala. Lidé ji spíš odsoudili za to, že se nepomstila nevěrnému manželovi.

"Žena může odpustit, ale nikdy nezapomene. Žárlivost bolí. Aspoň si to bude pamatovat," odpálkovala všechny kritiky Ly. Napadená milenka se na policii neobrátila. V případě, že by to udělala, hrozí agresorce pokuta až 200 dolarů (asi 4600 korun).

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Poslal své bývalé fotku s novou přítelkyní! Z její nečekané reakce bude chlapec dlouho v depresi

Muž nachytal partnerku v posteli s cizím chlapem! Místo scény se jim krutě pomstil

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Znásilnění

Důležité Události

Píše se na Deník.cz