Smrt

Mirkovi rozdrtilo zábradlí hlavu! Za smrt si může sám, tvrdí Chorvati

Mirkovi rozdrtilo zábradlí hlavu! Za smrt si může sám, tvrdí Chorvati
Zdroj: Hotel Belvedere/profimedia.cz

V chorvatském letovisku Opatija tento týden přišel o život šestačtyřicetilý Miroslav. Muži spadl na hlavu 200 kilogramů těžký kus betonového zábradlí, ke kterému si přivázal houpací síť. Podle hotelu Belvedere, kde byl ubytovaný, si Čech může za smrt sám.

Policisté v Chorvatsku vyšetřují poněkud kuriozní smrt Čecha, který si tu užíval dovolenou ve známém hotelu Belvedere. Muž si podle portálu Jutarnji Vijesti přivázal k betonovému zábradlí na balkoně houpací síť - a právě to se mu stalo osudným.

"Podle zatím dostupných informací si host na balkoně uvázal improvizovanou houpačku z provazů a plátna," uvedlo vedení hotelu, které je přesvědčené, že muž si za svou smrt může sám. "Pak na houpačku buď skočil, spadl, nebo někdo skočil na něj... Z nějakého důvodu byl tlak tak silný, že to strhlo betonové zábradlí balkonu, které mu spadlo na hlavu. Muž byl na místě mrtev," dodalo vedení.

A nešlo o žádný malý kus. Podle zahraničních médií vážil beton neskutečných 200 kilogramů! Následky pádu na hlavu byly devastující.

Související obsah

Ačkoli se vedení brání, že vina je zcela jistě na straně Čecha, několik návštěvníků na turistickém webu Tripadvisor už dříve upozorňovalo, že hotel je v dezolátním stavu a od návštěv turisty odrazovalo.

Policie už cizí zavinění vyloučila a případ posuzuje jako nešťastnou náhodu. Přesné okolnosti smutného incidentu ale ještě prošetřuje.

lud, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz