Domácí

Vlak poblíž Bezdězu narazil do stromu, který někdo nařízl!

V pátek večer najel osobní vlak do stromu poblíž přejezdu u Bělé pod Bezdězem. Podle portálu Aktu.cz strom někdo úmyslně nařízl. Naštěstí nebyl nikdo zraněn. Místem projížděl jen pár minut před tím rychlík, situace tak mohla být mnohem horší. Po pachateli pátrá policie.

Včera kolem desáté hodiny narazil osobní vlak u Bělé pod Bezdězem do spadlého stromu. Ve vlaku cestovalo v tu chvíli šest cestujících, nikdo se při nehodě naštěstí nezranil. Cestujícím z vlaku pomohli drážní hasiči.

Na místo okamžitě vyrazil policejní výjezd, který situaci vyhodnotil jako velmi nebezpečnou. Strom někdo podle prvotního šetření úmyslně nařízl, uvádí portál Aktu.cz.

Nad místem pátral po možném pachateli pátral policejní vrtulník, policisté prohledávali okolí nehody. Podle informací Aktu.cz místem nehody projížděl jen pár minut předtím rychlík, nehoda tak mohla být mnohem vážnější.

Související obsah

Policie už podobný případ vyšetřovala, stejně jako v prvním případě pracuje s několika vyšetřovacími verzemi, uvádí Aktu.cz, pachatele se zatím vypátrat nepodařilo.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz