APLIKACE TN.CZ
Nehoda

Na D1 u Brna se srazila tři auta, doprava u města kolabovala!

Na D1 u Brna se srazila tři auta, doprava u města kolabovala!
Zdroj: HZS Jihomoravského kraje

Nehoda tří osobních aut před sobotním polednem na 192. kilometru dálnice D1 u Brna způsobila vážné dopravní komplikace. Provoz je v jihomoravské metropoli hustší kvůli zítřejší Velké ceně.

Auta se srazila ve směru na Prahu krátce po jedenácté hodině nedaleko sjezdu, kterým řidiči opuštějí dálnnici a sjíždějí do Brna. Podle portálu dopravniinfo.cz se srážka tří vozů obešla bez zranění.


Na místě se okamžitě začaly tvořit dlouhé kolony, podle silničářů měla omezení provozu trvat nejméně do půl druhé odpoledne. Nakonec se ale kolony rozjely o něco dřív.


Související obsah


Řidiči se nicméně tak jako tak museli obrnit trpělivostí, protože provoz kolem Brna a v Brně je o tomto víkendu silnější než obvykle. Do města totiž míří fanoušci motosportu na nedělní Velkou cenu ČR, která se jede na zdejším Masarykově okruhu.
 

pez, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz