Peklo

Lidé popsali život po smrti: Muž tvrdí, že šel do pekla a viděl ďábla!

Lidé popsali život po smrti: Muž tvrdí, že šel do pekla a viděl ďábla!
Zdroj: Thinkstockphotos

Existuje život po smrti? A opouští naše duše tělo? Tyto otázky jsou stavebním kamenem hned několika světových náboženství. Jsou lidé, kteří tvrdí, že s životem po smrti mají dokonce osobní zkušenost. Tohle jsou jejich svědectví.

Tisíce let se lidé ze všech koutů světa přou, jestli smrtí život končí, nebo teprve začíná. Ve starověkém Egyptě věřili, že po smrti dochází k reinkarnaci - tedy, že se duše zemřelého přemístí do náhradního těla. Oproti tomu křesťané jsou přesvědčení, že pro každého člověka je po smrti díky Boží milosti připravené nebe, nebo peklo. Kde je tedy pravda?

Zkušenost s peklem popisuje muž, jehož příběh spolu s dalšími svědectvími pacientů, kteří prožili klinickou smrt a byli opět oživeni, zveřejnil britský Daily Mail. "Nejsem si jistý, jestli jsem zemřel ve spánku nebo co, ale pamatuju si, že jsem byl v pekle," uvedl muž, který tvrdí, že viděl samotného ďábla. "Vypadal jako obří mravenec chodící po lávě," dodal.

A husí kůže naskakuje i z dalšího příběhu. "Můj bratr mi vyprávěl, že se před časem předávkoval (už nevím, čím) a na okamžik zemřel. Viděl černou bránu a slyšel hlas říkající mu, že ještě nebyl jeho čas," vyprávěl Kljunar s tím, že bratr byl vždy ateista.

Související obsah

Jedno svědectví dokonce vypráví o existenci samotného Boha. "Když mi bylo 12, skákal jsem na trampolíně a upadl na krk. Omdlel jsem a přestal dýchat. Procházel jsem tunelem a všude bylo bílé světlo. Potkal jsem muže oblečeného do dlouhého bílého roucha. Řekl jsem mu, že chci jít s ním. Bylo to tak mírumilovné a plné lásky," vyprávěl další.

Podobných příběhů je mnohem více. Máte i vy zkušenost s nadpřirozeným světem? Pište nám své příběhy na zpravy@nova.cz (do předmětu uveďte "Setkání s nadpřirozenem"). Děkujeme!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NOVÝ VÝZKUM: Existuje život po smrti? Vědci odhalili zajímavou skutečnost!

Zemřel jí syn, a tak navštívila jeho hrob. Na místě pak od něj dostala neuvěřitelné znamení!

VÁŠ PŘÍBĚH: Můj porod? Prožila jsem klinickou smrt!
VAŠE PŘÍBĚHY: Přežila jsem svou smrt!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz