Duch

Dítě se probudilo podrápané. Matka na videu objevila přízrak!

Dítě se probudilo podrápané. Matka na videu objevila přízrak!
Ilustrační fotografie Zdroj: Thinkstockphotos

Jako v hororu si připadají rodiče roční Lily z amerického Michiganu. Když zjistili, že má jejich dcerka na tváři hluboké fialové škrábance, pustili si video z pokoje, aby zjistili, jestli si dívenka neublížila sama. To co viděli, je ale vyděsilo k smrti!

Vše začalo, když pětadvacetiletá Heather Broughová probudila roční Lily ze šlofíku a snesla ji z patra do pokoje. V tu chvíli si všimla tří hlubokých fialových škrábanců na dívčině tváři, píše britský Daily Mirror.

Heather se vyděsila a spolu se snoubencem Joshem Higginsem si pustila záznam z dětské kamery umístěné poblíž Lilyiny postýlky. A na záběrech uviděli přízračnou postavu, která rychle prošla kolem.

Pozoruhodná je i reakce samotné Lily, která jako by po průchodu ducha zbystřila, postavila se a začala rozhlížet. Incident dospělé vyděsil a nyní už shánějí nové bydlení, aby před strašidlem utekli. Paranormální aktivitu potvrdili i rodinou přivolaní vyšetřovatelé.

Související obsah

Podle rodiny v domě dříve žila starší žena, kterou později našli mrtvou pod schody, a následně její bratr, který zde rovněž zemřel.

"Vidět obličej Lily s těmi škrábanci bylo děsivé a bizarní. Navíc pro to není žádné vysvětlení. Nejdřív jsme mysleli, že se malá podrápala sama, ale když jsme na tvář přiložili její ručičky, tak to nesedělo," popsala Heather Broughová.

Ta navíc tvrdí, že i před tímto přízračným incidentem v domě už dřív slyšela hlasy, křik či dupání po schodech.

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Málem jsme zemřeli, nebýt pomoci dobrého ducha
VÁŠ PŘÍBĚH: Strašidelný sen mi zachránil život

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz