Vražda

Popis hororu z Liberce: Bušila na okno, byla od krve, měla pouta!

Reportér TV NOVA mluvil se ženou, která v Liberci pomáhala sousedce, kterou zmlátil bývalý manžel. Muž později nejspíš ubodal tchyni a poté se v domě oběsil. Svědkyně do detailu popsala chvíle hrůzy.

"Já jsem si šla ráno znovu lehnout, když jsem odvezla manžela do práce. Najednou se ozvaly obří rány na okno, tak jsem vyběhla, otevřela dveře a tam stála zkrvavená sousedka s pouty na rukou," popsala žena první momenty hrůzy.


Zraněná žena prosila, aby sousedka okamžitě zavolala na policii, protože v domě ještě stále byla její matka a syn. "Zavolala jsem i záchranku. A také svého manžela, protože jsme se báli, že by mohl přilítnout i k nám," pokračuje sousedka v mrazivé rekapitulaci událostí pondělního rána.


Zraněná žena prý byla hrozně pomlácená a krvácela. "Bála se, protože jí bývalý partner vyhrožoval, že ji i syna zabije. On hlavně neměl v domě být, normálně si syna vyzvedávala, když už byl pryč. Jenže teď je tam najednou přepadl," vypráví svědkyně.


S útočníkem podle ní byly problémy už v minulosti, prý vypudil několik lidí, kteří s ním v domě bydleli, také jim měl vyhrožovat a dělat naschvály. Podle sousedky byl agresor soudně trestaný, naposledy seděl dva roky.


Související obsah


"Když se vrátil, tak byl nejprve takový krotký, snažil se s námi bavit, pak mu ale otrnulo a už ani nepozdravil. Ale že by mu až takhle ruplo v bedně, když byl předtím trestaný za krádeže, to nepochopím," přemítá sousedka.


Zraněná žena jí prý také řekla, že syn snad musel být nějak omámený, protože hádka, křik ani volání o pomoc s ním nic neudělaly, jen prý dál netečně seděl a koukal na pohádky. Nijak nereagoval ani na příjezd policistů.


Později se ukázalo, že vzteky nepříčetný muž nejspíš ubodal bývalou tchyni, která chlapce také přijela vyzvednout a poté se v domě oběsil. Synkovi nakonec navzdory výhrůžkám naštěstí neublížil.

Reportáž TV Nova:

pez, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz