APLIKACE TN.CZ
Zahraničí

Výbuch plynovodu v Mexiku: Krádež stála zloděje život!

Výbuch plynovodu v Mexiku: Krádež stála zloděje život!
Zdroj: Mediafax

Masivní exploze plynového potrubí v mexickém státě Veracruz zabila nejméně jednoho člověka, další lidé jsou zraněni. Potrubí vybuchlo v sobotu brzy ráno poté, co se lidé snažili krást plyn, uvádí sekretariát státu Veracruz pro civilní obranu.

Exploze se ozvala poblíž města Zapopan, potrubí podle všeho narušili místní, když se snažili krást plyn. Zatím bylo potvrzeno jedno úmrtí, dalších pět lidí se zranilo.

Podle portálu RT zranění utrpěli popáleniny na více než 65 % těla, zranění jsou tak velmi vážná. Mezi zraněnými má být těhotná patnáctiletá dívka a muži ve věku 20, 25, 36 a 65 let.

Kvůli nehodě musela být zcela přerušena dodávka plynu. Do okolí se šířil černý dým, který byl vidět ze širokého okolí.

Související obsah

Na místě zasahují kromě policistů, záchranářů a hasičů také pracovníci společnosti Pemex, která plynovod provozuje.

Exploze potrubí společnosti Pemex poblíž mé vesnice Cordobaches.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz