Obdulia Sanchez

Živě vysílala, jak její sestra po nehodě umírá: Dělá to každý, tvrdí

Živě vysílala, jak její sestra po nehodě umírá: Dělá to každý, tvrdí
Zdroj: Policie

Tragicky skončila nebezpečná zábava mladých dívek v Kalifornii. Během řízení jízdu živě vysílaly na sociální síť. Jenže řidička ztratila nad autem kontrolu a nabourala. Její sestra nehodu nepřežila, ona však všechno dál živě přenášela. Teď se brání, že to tak dělá každý.

Nehoda se stala v pátek 21. července. Osmnáctiletá Obdulia Sanchezová vezla v autě svou čtrnáctiletou sestru Jacquelin a její kamarádku Seju. Ani jedna z mladších dívek nebyla připoutaná. Když pak auto najelo na krajnici, převrátilo se přes střechu a skočilo v polích, obě z auta vyletěly zadním oknem.

Seja si při nehodě poranila nohu, Jacquelin zraněním na místě podlehla. Ani potom ale Obdulia živé vysílání nepřerušila a divákům na Instagramu ukazovala zkrvavené tělo své sestry. "Zabila jsem svoji sestru. Vím, že půjdu do vězení na doživotí. Rozumím tomu, ale je mi to jedno. Promiň, zlato," říká na videu.

Mladá řidička skončila ve vězení. "Vím, že jsem ohavné monstrum, ale netušila jsem, že by to video mohlo být tak špatné," popsala Obdulia v rozhovoru pro Eyewitness News. Policie ji obvinila ze zabití a řízení pod vlivem alkoholu. Dechová zkouška u ní naměřila 0,08 promile.

Související obsah

Popsala, že během řízení živě vysílá skoro pořád. "Věřte mi, že to byl reflex. Dělá to každý, každý. Proč taky ne? Lidé se při řízení natáčejí v jednom kuse. Je mi 18, jsem ještě mladá," snažila se obhájit Obdulia své chování.

Během osudné jízdy se prý výtečně bavily. "Pak si pamatuju, že auto začalo zatáčet doleva, snažila jsem se zastavit, ale převrátily jsme se. Když jsem se potom otočila a viděla, že na zadním sedadle nikdo nesedí, začala jsem vyšilovat," vzpomínala dívka s tím, že video neběželo nepřetržitě.

Svou sestru uviděla ležet venku. Tvrdí, že jí zkoušela nahmatat puls, jenže pak viděla její mozek a bylo jí jasné, že je po všem. To vše se mělo stát, když bylo živé vysílání přerušeno. "Zkoušela jsem jí dát masáž srdce, pak jsem zavolala policii. Teprve pak jsem video znovu zapnula," popsala Obdulia.

Podle státního zástupce bude video klíčovým důkazem v případě. Pokud by ji soud uznal vinou, hrozí jí až 13 let vězení.

Upozorňujeme, že video není vhodné pro citlivé povahy!

Na začátku července obletěl svět obdobný případ z českých silnic. Tragickou nehodu vysílala živě dvaadvacetiletá dívka, která s kamarádkou nabourala u Obrnic na Mostecku. Nehodu přežila, řidička, která s autem narazila do protihlukové stěny, takové štěstí neměla. Více o nehodě ZDE.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz