Chlapec

Kluk lezl na železniční most, výboj z troleje ho srazil z šesti metrů!

S popáleninami a dalšími zraněními skončil v nemocnici chlapec, který ve čtvrtek lezl s kamarády v Hodoníně na obloukovou konstrukci železničního mostu přes řeku Moravu. Podobná událost se na stejném místě stala i loni, tehdy se zranil osmnáctiletý mladík.

Policisté ve čtvrtek řešili vážnou nehodu u železničního mostu v Hodoníně. "Policisté na místě zjistili, že mladík měl vylézt se svými kamarády na obloukovou železnou konstrukci mostu. Přešel na prostřední část mostní konstrukce, kde se přiblížil k železniční troleji a byl zasažen elektrickým proudem," uvedl policejní mluvčí Petr Záměčník.

V době příjezdu policistů už byli na místě záchranáři, kteří v kolejišti ošetřovali popáleného mladistvého chlapce. Na to po výboji spadl z výšky asi šesti metrů.

"Na místě dále zasahovala letecká záchranná služba, která zraněného chlapce s popáleninami transportovala vrtulníkem do brněnské nemocnice," dodal Záměčník s tím, že loni se na stejném místě stala podobná událost.

Související obsah

Osmnáctiletý mladík tenkrát vylezl na obloukovou železnou konstrukci mostu. Při chůzi po konstrukci byl zasažen výbojem elektrického proudu a utrpěl vážná poranění.

"Policisté apelují na mladé lidi, aby zbytečně nehazardovali se svým zdravím a se svými životy. Jedno hloupé rozhodnutí může tragicky změnit váš život. Obracíme se i na rodiče, aby závažnost takových situací svým dětem vysvětlili a poučili o možných následcích," upozornil Zámečník.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz