Výměna manželek

Smutná zpověď malé Laury z Výměny: "Maminku zbil do krve!"

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl reality show Výměna manželek. Zaujal především příběh Jany, která u osmi očí zfackovala svého přítele. Vztahy v rodině byly už delší dobu hodně napjaté. Jana popsala, jak se k ní partner choval.

Ve středeční premiérové Výměně manželek se představila rodina z německého města Zittau, kterou tvoří Jana (35), Roman (24) a dcery Laura (6) a Viktorka (3). Na druhé straně jste se seznámili se Sabinou (22), Tomášem (29), dcerou Michalkou (3) a synem Danem (1,5), kteří žijí v Praze.

Jana je si vědoma toho, že tím, co při osmi očích předvedla, si proti sobě lidi poštvala. Jedním dechem ale dodává, že vše není černobílé a lidé by neměli soudit, když nevědí, jak to u nich doma vypadalo. "Nikdo neví, jaký on je, jak se umí přetvařovat. Ten člověk neměl všech pět pohromadě, byl psychicky narušený, labilní - psychopat," tvrdí.

S Romanem se nakonec rozešli a ona zůstala s holčičkami sama. A je za to ráda. Agresivita Romana prý dosáhla neúměrné meze. "Minulý týden jsem na něj podala trestní oznámení za ublížení na zdraví," řekla Jana.

Roman totiž podle Jany neváhal být agresivní anii před malými dcerkami. "Jednou maminku zbil tak, že jí tekla krev," popsala šestiletá Laura. Několikrát ho prý vyhodila z domu, on se ale vždycky vrátil.

Bohužel svou situaci neuměla vyřešit jinak než účastí ve Výměně. "Ani policie nepomáhala, odvezli ho, ale on se vrátil. Musela jsem vyměnit dveře, protože je vykopnul," vzpomínala.

Že se partnera zbavila, je prý to hlavní, v čem jí Výměna pomohla. Natáčení jako takového nelituje, mrzí ji jen poslední den. "Ten se prostě nepovedl," Kvůli reakcí okolí si dokonce zrušila účet na sociálních sítích. Příbuzní se jejímu výstupu prý jen smějí.

Související obsah

Není to ale jediná změna, která se u Jany stala. Našla si novou práci, malá Laura začala chodit do školy a rýsuje se také nová známost.

Během Výměny si Jana s náhradním manželem Tomášem řekli, že kdyby jim současné vztahy nevydržely, dokázali by si představit, že by to spolu dali dohromady. Platí to ještě? "Nejsme v kontaktu, takže nevím. Asi ne. Každopádně to byl v pohodě sympaťák," zakončila.

Nestihli jste středeční díl Výměny manželek v televizi? Pustit si ho můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

ČTĚTE TAKÉ:
JANA OTEVŘENĚ O HADECH: Má je raději než děti? A nebojí se, že její dcery napadnou?

Tomáš z Výměny ŽIVĚ prozradil: Se Sabinou jsem se rozešel! Bylo to kvůli hadí ženě Janě?

ROZCHOD Tomáše a Sabiny z Výměny manželek! Co se stalo? Může za to středeční vysílání!

Není váš partner tyran? Nejčastější varovné signály
TEST: Nejste ve vztahu pod kontrolou tyrana?

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz