Nehoda

Policejní auto napálilo do jiného! Převrátilo ho na bok, 3 zranění

Policejní auto narazilo na pražském Chodově do jiného osobáku. Záchranáři odvezli řidiče a spolujezdce z civilního auta a také jednoho policistu do nemocnice. Okolnosti nehody vyšetřovala policie na místě.

"Nehoda se stala krátce před osmou hodinou ranní v ulici Türkova. Služební vůz Škoda Octavia se srazil s civilním vozem Mitsubishi, který zůstal převrácen na boku," uvedl policejní mluvčí Jan Daněk. Podle svědků narazilo policejní auto do osobáku.

Jestli jeli policisté na červenou, nebo naopak předpisy nerespektoval druhý řidič, se teprve ukáže. "Veškeré okolnosti šetří policie na místě. Zkouška na alkohol ale byla negativní," doplnil Daněk.

Dva policisty a řidiče se spolujezdcem z druhého auta museli ošetřit záchranáři. "Nejdříve byla nehoda hlášena bez zranění, po chvíli si začali účastníci stěžovat na bolesti," popsala mluvčí záchranářů Jana Poštová.

Související obsah

Do pražských nemocnic nakonec zamířili tři muži. "Záchranáři odvezli tři mladé muže - 31letého se zraněním ramene do Thomayerovy nemocnice, 23letého a 27letého s bolestí zad a hlavy do nemocnice na Vinohradech," doplnila Poštová. Dva ze zraněných byli policisté.

Policejní auto musela odvézt odtahová služba, druhý vůz převrátili hasiči zpět na kola. Škoda na policejním autě se podle Daňka vyšplhá na 100 tisíc korun, má poškozenou přední část.

epa, TN.cz

K tématu Nehoda

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz