Nehoda

Mladík autem naboural do stromu a zemřel. Nehodu halí záhada!

Po dvou dnech zemřel v nemocnici mladík, který v pondělí autem narazil do stromu u Vysokého Mýta na Orlickoústecku. Policisté se snaží objasnit okolnosti této tragické nehody, ale stále nevědí, co se stalo. Potřebují proto informace od svědků.

Mladý muž, který naboural do stromu, mohl na okamžik usnout, jeho auto možná mělo technickou závadu, anebo ho ze silnice někdo vytlačil. Všechny verze jsou podle policistů možné.

Aby policie případ uzavřela, potřebuje svědectví lidí, kteří buď na místě tragédie zastavili, anebo viděli, jakým způsobem se vůz těsně před neštěstím pohyboval po silnici. Poznatky mohou svědci volat tradičně na policejní dispečink, který má číslo 158.

Nehoda se stala v pondělí pár minut před pátou hodinou ráno. Řidič projel obcí Zaháj a pokračoval na Vysoké Mýto. Nezvládl levotočivou zatáčku, vyjel vpravo a narazil do stromu. Hasiči museli zraněného ze zdemolované kabiny vyprošťovat a už na místě lékař tvrdil, že naděje na život není příliš vysoká.

Související obsah

Muž skončil v kritickém stavu v nemocnici a policisté ve středu dostali zprávu, že zemřel. Stále není hotová analýza vzorku krve, který napoví, zda mladík nebyl opilý.

Automobil neskončil na vrakovišti, ale na policejním dvoře, kde znalci budou zkoumat, zda mu za jízdy nevypověděla důležitá součástka. Výsledky vyšetřování podobných nehod nebývají hned, pozůstalí si na ně musejí počkat i několik měsíců.

Petr Brzek/epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz